Wpis z mikrobloga

#windowsphone #bojowkawindowsphone
Panowie Mirki i panie Mirkówny, ktoś z was wysyłał ktoś swój telefon na gwarancje? W jakim czasie została zrealizowana procedura gwarancyjna?
Osoba od której brałem 930 mówiła o miesiącu bez urządzenia(został wysłany i serwisowany na Węgrzech).
Jeśli moją Lumie 1520 wysłałem w poprzedni poniedziałek, a dzisiaj widnieje informacja że jest gotów do wysłania to jak spora jest szansa że wymienią mi na nowy(lepszy model)?

Wysłałem telefon nie z byle pierdoły, 1520stkę nie sprzedaje się od blisko dwóch lat i od premiery 950XL spotykam się z informacją, że wymieniają na tenże model i nieskromnie powiem że nawet widziałoby mi się takie rozwiązanie sprawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@Sihill_pl: Zgłaszałeś przez Regeneris?
@caplew: W moim wypadku wyłącza się po użytkowaniu po włączeniu stan baterii błędnie pokazuje 0%, dopiero po kilkunastu minutach wraca do działania. Jeszcze inne pierdoły były, ale to było decydujączym czynnikiem aby zgłaszać na gwarancję.
@majkelos13: No okazało się, że nie znaleźli usterki - przetrzymali tydzień telefon i niczego nie znaleźli.
Co najlepsze pisałem im jedno, a oni szukają drugie.

Moja sprawa dotyczyła tego iż telefon po dłuższym użytkowaniu na baterii wyłącza się, a sprawdzali pod kątem wolnej pracy systemu. Dodałem to jako jedną z opcji, ale opisywałem im fakt wyłączania się telefonu.

Grzecznie im napisałem że mają coś nie tak z kontrolą jakości serwisu kiedy
Unbeliev - @majkelos13: No okazało się, że nie znaleźli usterki - przetrzymali tydzie...