Wpis z mikrobloga

@wysuszony: No na razie to delikatnie mówiąc nie jest jeszcze idealnie. O ile w podziemiach podobno jeszcze trzyma 30 klatek tak na powierzchni, w otwartym świecie potrafi trochę gubić klatki. Zależy jaki masz procesor i czy dobrze skonfigurujesz emulator.

Odsyłam do mojego wpisu gdzie masz filmik jak to chodzi na i7-4790k a w komentarzu jest filmik ze znacznie tańszym i3-6100
http://www.wykop.pl/wpis/22891079/to-ten-gdzies-tam-w-poprzednim-wpisie-zobowiazalem/
@jedzbudynie: Na pewno obsługuje, płynnie nie jest(jak masz dobry procesor to możesz liczyć na, powiedzmy, średnio 25 klatek), na wersji 1.7.3d dało się ukończyć jakieś 80% podziemi, ale ogółem to na twoim miejscu wstrzymałbym się do wersji 1.7.4 która wyjdzie jakoś 9 kwietnia(2 kwietnia dla patreonów) bo tam będą działały już prawie wszystkie umiejętności. Na wersji 1.7.3 nie da się także np. pływać. No i trzeba się liczyć z tym, że
@jedzbudynie: działa działa, znaczy warto wg mnie zainstalować, bo mimo że nie realizuję planu fabularnego, poznawanie ogólnej mechaniki gry i zabawa w eksperymenty już na tym poziomie sprawia NIESAMOWITĄ frajdę, naprawdę polecam spróbować, akurat do 2 kwietnia "pobawie " sie gra na tyle żeby nauczyć sie m.in. grania na padzie, przedwczoraj grałem na cemu do 8.30 rano, wciąga bardziej niż chodzenie po bagnach
@SprzedawcaBiblii: zainstalowalem i zobaczylem jak to smiga. niestety mam max 15fps i ciagle sciny. Niemniej poczekam az zacznie to konkretnie dzialac bo bardzo fajna technologia.

mam Intel Core i5-4590 3.3GHz i 8gb ramu. grafika chyba niepotrzebna do wirtualizacji
@jedzbudynie: gram na i5 4690k @4,5Ghz &16 GB (emulator wciąga mi ram lepiej niż Hjuston koke, huehue - są chyba jakieś leak'i pamięci), fakt musiałem się dobrze nagimnastykować żeby gra działała jako tako, ale po uprzednim ściągnięciu załadowaniu 16k shaderów z reddita, plus rozległa optymalizacja wedle rad userów właśnie reddita - i można jako tako pograć)
@jedzbudynie: pewnie tak, ale dla mnie (i pewnie dla wieeeelu innych użyszkodników PCtów) świat/uniwersum Zeldy jest tak bardzo nieznany że pierwsza styczność z BotW przez cemu daje tyle frajdy, że już na tym etapie rozwoju emulatora, ta gra wg mnie ma niespotykane mi dotąd pokłady nieodkrytej przyjemności, nic tylko grać i czekać na wersję 1.7.4!