Wpis z mikrobloga

Czesc,

dzisiaj na ul. Bobrzynskiego w Krakowie na wysokosci korporacji w kierunku Skawiny doszlo do kolizji. Nieznany sprawca w Golfie R jechal jak pirat drogowy I zarysowal moje auto. Wyprzedzal jak szalony I zarysowal moj lewy przod swoim prawym tylem. Kolor Golfa ciemny, prawdopodnie czarny lub ciemnoniebieski. Sprawca uciekl z miejsca wypadku. Policja po 1,5h czekania na nich powiedziala, ze mozemy spisac protokol, ale po 2 tyg. dostane pismo o braku dowodow w sprawie.

Sytuacja miala miejsce ok. 21:05. Jechalo sporo samochod moze znajdzie sie kierowca lub jakis inny swiadek ktory kojarzy ta sytuacje lub to auto. Golf ma prawdopodbnie porysowany prawy tyl. Poczatkowe numeru rejestracyjne to KR ...

Wszystkim ktorzy w jakikolwiek sposob pomoga bede bardzo wdzieczny.

P.S. Brak polskich znakow na firmowym komputerze.

#krakow #ruczaj #csiwykop
  • 12
@heherbata przy tak charakterystycznym aucie spróbuj pisać na fb do subarczyk albo car spotting Kraków i nocna jazda bez celu
Na 100% ktoś kojarzy auto i jak tylko się nie trafi seba prawilniak co nie wyda kumpla to go znajdziesz
@heherbata: Mój kumpel najprawdopodobniej jechał za Tobą i widział całe zdarzenie. Niestety nie ma kamerki w aucie. Opowiadał, ze zdziwił się, ze nie próbowałeś gonić sprawcy, zatrzymałeś sie po ilustam metrach. Po weekendzie bedzie w Polsce, ale najpierw trzeba znaleźć sprawcę, bo numerów nie zna.
@degrengolada4444: ciezko jest gonic kierowce, ktory łamie wszystkie przepisy ruchu drogowego, poza tym nie wiedziałem czy mi opony nie przebił. Nie bede ryzykowal swojego I czyjegos zdrowia scigajac auto ktore ma ze 300KM po miescie.

Szkoda ze tez nie kojarzy nr rejestracyjnych. Daj mi prosze na pw namiary na twojego znajomego, bede mial choc jednego swiadka ktory potwierdzi moja wersje jesli cos bede wiedzial wiecej.