Wpis z mikrobloga

@crystaldragon To już pozniejsze sezony?

Oglądałem od początku i... Odpadlem na 5tym.

Rak, biopsja itp w koło xD

Potem juz sam mialem urojenia bo cokolwiek by mi nie bylo to po tylu odcinkach housa... Na pewno rak xD
@Qontrol: druga połowa 7 sezonu, house'a naraz nie powinno się oglądać gdyż odcinki są dość schematyczne. Przychodzi pacjent ---> choruje ---> wysyłają ekipę do jego domu ---> diagnozują jak im się zdaję prostą chorobę/zatrucie --> leczenie nie pomaga i mu się pogarsza --> stosują leczenie objawowe --> facet jest bliski śmierci ---> house dostaję olśnienia --> pacjent zdrowieje
@Qontrol: Kutner był moim zdaniem najzdolniejszym uczniem house'a , wpadał na najoryginalniejsze pomysły w ekipie. Obejrzyj 3 ostatnie odcinki piątego sezonu bo są świetne, podobnie jak pierwsze odcinki 6 sezonu który się całkowicie różnią od reszty.
@crystaldragon: A z innej strony to dla mnie postać Tauba była całkiem niezła, może dlatego, że to chyba z niego kpiono najwięcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) A Twoja reakcja świadczy o tym, że swoją rolę odegrała perfekcyjnie. Taka miała być, męczący kujon który za nic nie złamie swoich zasad.
@DannyMurillo: Uważam że postacie w serialu mają irytować inne postacie w serialu a nie samego oglądającego. Inaczej widz nie będzie odczuwał przyjemności z oglądania. Jeśli przeskoczenie z 2 połowy 7 sezonu do 8 miało być zamierzeniem reżysera to brawo