Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję pomocy dla cumpla.
Piszę tutaj bo też jest mirkiem, poczyta sobie to może się ogarnie xD
Mianowicie sam się pakuje do friendzona takiej naszej wspólnej koleżance i nie słucha, że ma tego nie robić xD Ona ma chłopaka od roku a on zaprasza ją na kawkę, wino, gotują razem XD I się tak spotykają a on się coraz bardziej wkręca w to wszystko.
Jak przemówić do rozsądku, że ma się wziąć w garść i to skończyć? Nic nie działa, a za bardzo go lubimy żeby za jakiś czas patrzeć jak umiera ze smutku.


#zwiazki #friendzone #przegryw :< #pomocy #rozowepaski
  • 28
nie chcemy żeby to trwało jeszcze 2 lat


@Limonene: A nie lepiej odpuścić i niech robi to co chce? Ostrzegałaś a on dalej brnie więc niech brnie. Wiem, kumpel a potem Ty będziesz go składać do kupy, ale chociaż nauczy się na całe życie. Albo i nie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@alyaoo: jak ja jej nawet nie umiem przetłumacyzć, żeby się kąpała nie ochlapując łazienki XD
@UmrzecZmilosci: to drugie na pewno, ale głupi nie jest
@alicemeow: no własnie ma świadomość ale sam się w to pakuje i wie, że z nią nie będzie. Żadne logiczne argumenty nie działają, bo ona jest najlepsza, lubi tych samych rzeźbiarzy, fajnie się z nią rozmawia etc. Nie przemówisz.
@Limonene: Ja co prawda nie zabiorę głosu w tej sprawie, ale jako że się znamy to mam jedną prośbę:
Jeżeli kiedykolwiek przyszłaby Ci do głowy chęć pomóc mojej skromnej osobie to NIGDY, ALE TO PRZENIGDY, NIE PYTAJ LUDZI NA WYKOPIE O RADĘ W MOJEJ SPRAWIE.