Wpis z mikrobloga

@Jubei: nie kpię, S7 Edge po 3 miesiącach oddałem dziewczynie, ciężko coś bardziej #!$%@? stworzyć...ip5 to wiesz, 6-ke ma moja córka 13-letnia, piątka jest z innej epoki, polecam 7 plus, miażdży wszystkie telefony jakie są na rynku w tej chwili a bateria trzyma x 2 co w Edge
@dolOfWK6KN: chyba jednak nie, miałem oba kupione w dniu premiery wiec mam porównanie :) teraz mam 85% a sporo dzwonione, synchro kilku skrzynek, wykop, net etc. Samsung by miał Ok 15%
@Jubei: zapomniałem się odnieść do ograniczonego sytemu, co ty tam panie tak wykorzystujesz jeśli można wiedzieć ?
@Jubei: Panie to zdradź mi tajemnicę, jak mogę na nim zmienić tło galerii z białego na czarne tak jak to było wcześniej? Na czarne zmienia się dopiero jak znikną opcje z dołu, później przełącza z powrotem na białe.

I trzecia sprawa co to za ikonka LTE? Jakaś jeszcze nowsza technologia? Voi)? ;)

I fakt, bateria trzyma dużo dłużej, na romie XEO zapieprza wszystko, a TouchWiz to po prostu mistrzostwo. Poprawili kilka
@dolOfWK6KN: No mnie się na zmianę wyświetla LTE i 4G. Wiem co to VoIP tylko nie wiedziałem że Samsung to w ten sposób zaznacza - ma jakąś osobną konfigurację dla tego?

Ja mam roota, więc jak zrobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy zwykły S7 czy Edge chyba nie ma różnicy? ;)