Wpis z mikrobloga

Kaczyński: W sądach szerzy się lewactwo i podległość w stosunku do sił zewnętrznych wobec Polski

> "sądy to jedna z twierdz postkomunizmu w Polsce". "Na czele jest tu Sąd Najwyższy, który ma naprawdę spory dorobek, jeśli chodzi o ochronę ludzi służących dawnemu systemowi, ale także wiele bardzo wątpliwych wyroków. Jednocześnie szerzy się tam lewactwo i podległość w stosunku do sił zewnętrznych wobec Polski" - powiedział prezes PiS.

> Prezes PiS powiedział także, że obecnie "celem comiesięcznych marszów modlitewnych jest zbudowanie dwóch pomników" wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej, a także jego brata, prezydenta Lecha Kaczyńskiego. "I ten cel wydaje się bliższy niż kiedykolwiek. Może uda się je odsłonić za rok, na ósmą rocznicę? Bardzo na to liczę" - powiedział lider PiS.

Pewnie,że tak.Puszczanie co miesiąc dissa z taboretu na Niemcy ma na celu wybudowanie pomników
#bekazpisu #dobrazmiana #neuropa #4konserwy #polityka #prawo
Pobierz H.....a - Kaczyński: W sądach szerzy się lewactwo i podległość w stosunku do sił zewn...
źródło: comment_411x7myiVPWfOEBB4ewQUt7AfhAvlJzX.jpg
  • 22
@jamtojest: tu nawet nie chodzi o pomnik,wystarczy zobaczyć jaki jest motyw przewodni tych miesięcznic, a ostatnio Jarek #!$%@?ł takie flow,że aż dla pewności spojrzałem przez okno czy jakieś wojska się nie przedostały do Polski,to już nawet nie jest oblężona twierdza,ktoś tu albo nie bierze tabletek albo jest tak mściwy,że zaryzykuje nawet interesy państwa Polskiego dla osobistych porachunków
@jamtojest: Niekoniecznie bo teren należy do samorządu, a PO i Gronkiewicz też żerują na tym konflikcie. Nie wiem czy dają kasę na tych spotkaniach, ale coś mi się nie zdaje, że tu chodzi o pieniądze.
@jamtojest: Jednak to miejsce jest specyficzne. Druga sekta ma ten sam modus operandi, dogmat tajemnego telefonu, naciski i jak w tym przypadku, ochrona chodnika przed pomnikiem... To jest wzajemnie nakręcająca się emocjonalna gra, która trzyma w napięciu i mobilizuje oba obozy. Żadnemu poważnie nie zależy na ostatecznym wyjaśnieniu i zamknięciu sprawy.
@Hamouma: Nie tylko, generalnie Macierewicz ma mocną pozycję, czy to przez Smoleńsk, WSI, lustrację i jednak olbrzymie doświadczenie. Rydzyk jest moim zdaniem przeceniany, ale zdecydowanie nie jest zależny od PIS, nie tak jak media Sakiewicza albo Karnowskich, nawet jeśli pośrednio. Pozbył się Wolniewicza bo ten nie chciał brnąć w teorie o Smoleńsku, ale Michalkiewicz też jest tam stałym komentatorem, a wcale nie odpuszcza PISowi.
@O5KAR: Michalkiewicz to ogólnie szanuje cale środowisko prawicy,mało komu można krytykować pis w tv trwam,jestem ciekaw jutrzejszego spotkania Dudy z Antkiem,pewnie nie będą chciali dawać pożywki mediom i załatwią wszystko bez zbędnego szumu,Szydło zresztą i tak zakomunikowała,że nikogo nie zwolni z mjnistrów
@Hamouma: Nie wiem czy są powody, a zwolnienie to też przyznanie się do porażki, pokazanie słabości i paliwo dla oponentów. Wielu, a nawet Rydzyk krytykują PIS czasem, to nie jest ten typ zależności i wierności jak w przypadku Sakiewicza, a może nawet odwrotnie, jak to jest między GW, a "liberałami"i raczej Kaczyński jest zależny od Rydzyka, niż odwrotnie. Michalkiewicz ma barwny język i dobry humor, ale raczej ciężko go posądzić o
swoją drogą Jarkacz nie wie że już jest w Warszawie pomnik poświęcony katastrofie smoleńskiej? Może ktoś go tam zawiezie bo komunikacją miejską mógłby się jeszcze zgubić po drodze.