Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde bele, ale przypał. Sparowało mnie fajną dziewczyną na #tinder raz się już spotkaliśmy (był spacer i kawiarnia), i teraz spotkam się z nią drugi raz, ale problem jest taki jako typowy #tfwnogf tak daleko jeszcze nie zaszedłem xD. Chyba dziewczyna jest trochę z poza mojej ligi, ale skoro chce się spotkać to może tylko moja niska samoocena to twierdzi. Pytanie do mirków i mirabelek z #warszawa Gdzie można pójść? Zoo odpada, do kina na drugiej randce nie widzę sensu, a pogoda zmienna jeszcze mocno. Any ideas?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
Rób jak radzi @ThePawel jest spoko. Nic nie widać więc nie będziecie się wzajemnie krępować a przelamiecie suchy początek spotkania. A potem jak wyjdziecie to będzie dużo wrażeń żeby się że sobą podzielić więc lecisz do jakiejś knajpy najlepiej z alkoholem żeby zluzowac bo jak się domyslam ona z tym problemów nie ma. No i dalej już decydujesz Ty ale start masz dobry więc nie #!$%@?. Nie wyjdziesz na takiego co tylko