Wpis z mikrobloga

Coś się, coś się, coś się #!$%@?ło Chińczykowi z #aliexpress zamiast obieraczki do warzyw wysłał mi 100 chińskich prezerwatyw. Ja się boje to otworzyć, a co dopiero założyć na swojego bydlaka. Dla wykopowych stulei i przegrywow będzie jak znalazł, wiec robię #rozdajo 10 osób po 10 sztuk. Koszty wysyłki po mojej stronie, list ekonomiczny. Losowanie jutro po 23.

#aliexpress #zakupyzchin #chinskiecuda #rozdajo #oswiadczenie ##!$%@? #roksa #seks
źródło: comment_mlkXCeLeiymlNRma8rRpuucT0zIa3f72.jpg
  • 29
@Komornickus jako że jestem wielką fanką aliexpress to z jakaś tam regularnością przychodzą do mnie małe chińskie żółte paczuszki. Pewnego dnia wracając ze spaceru z psem zobaczyłam o to taki mały prezencik z zaskoczenia w swojej skrzynce. Zabrałam paczuszkę do domu nie będąc w sumie pewną co jest w środku bo nie pamiętam żebym coś zamawiała. Otwieramy z niebieskim przy śniadaniu kopertę a tam w środku PREZERWATYWY

Z KOLCAMI ( ͡°
@Klofta: w sumie racja. I tak wszystko przede mną, więc może się przerzucimy xdd A te tabletki nie wpływają na samopoczucie? Bo moja coś mówiła na ten temat