Wpis z mikrobloga

@Prince_Gumball: Widze widzę. Jestem ciekaw czy jesteś typowym turniejowym przeginczem, czy przypadkiem tak wyszło że masz same przegięte kombosy - podwójne Kwingi, tylko jeden Xwing bo przeciez poza Biggsem się nie opyla, jest Han, Dash, Nora... ;)
@w_szafa: casualowo gram :p kupiłem dwa kwingi. Bo zdarzało mi się grać czterema ywingami z TLT haha. A reszta to tak wiesz. Lubię grać ma dashu/hanie z norą. Albo z kwingiem. Ostatnio rozpykalem kumpla, który był na regio 9. Na Rey i K wingu. A on na manaroo i dwóch protektoratach :D
@w_szafa: no u mnie polka wyzej imperium do armady, polka nizej kolekcja conquesta, forbideny, rebellion i klasery z destiny, a juz oczka sie swieca mi na l5r, szkoda ze wiekszosc stuffu kurz zbiera bo czlowiek kupuje a czasu na gre:(
ogromny szacunek za malowanie, szczegolnie jumpmaster mi sie podoba :D
@aryss: dzieki, masa czasu poszła (chociaż najwięcej na Lancera).

U mnie półka niżej = 80 modeli do infinity, wszysto co do sztuki pomalowane, kolejna półka niżej Bolt action (polscy spadochroniarze i Brytyjska 8ma armia), więcej półek nie mam - a byłby tam gang jokera do DC Miniature Game. W walizkach (bo mam za mało witryn) 200+ wikingów do Kings of War / Sagi (może z połowa pomalowana), oraz cała armia skornów