Wpis z mikrobloga

Tl:dr


Looool. :o
Miejsce: Londyn
Dokładna lokalizacja: The Westminster Bridge
Cel: kontemplacja/rozkminy nad samym sobą.
Stoję tak sobie patrzę na życie płynące w miejscu gdzie ostatnio kilka zostało zgaszonych. Stoję rozmyślam, słucham #philcollins. Podchodzą do mnie dwie osoby, kobiety. Zaczynają pytać co słychać i czy wszystko w porządku bo wyglądam na smutnego. Słowo do słowa i pytanie czy jestem tu z powodu #zamach i czy nie chce popełnić samobójstwa bo wyglądam jakbym chciał wziąć kąpiel w Tamizie. Kategorycznie zaprzeczyłem, przytoczyłem pare spraw co mi siedzi w głowie. Pogadaliśmy z 5 min i na pożegnanie zostałem serdecznie uściśnięty. Przypadkowe spotkanie a #czujedobrzeczlowiek


#londyn #uk #zwyklahistoria
Pobierz Gollumus_Maximmus - Tl:dr
SPOILER


Looool. :o
Miejsce: Londyn 
Dokładna lokalizacja:...
źródło: comment_cRGtqscMZS1Lwhp5rjPh77U9tCFVlMPF.jpg
  • 6
@Gollumus_Maximmus ja bym to widział tak: pewnie jesteś przystojny, laski pewnie nieglupie, ale jak widać mają srogie golony, w związku z ogólnie panującym zjednoczeniem londynczykow po zamachu wyweszyly okazję i postanowiły zagadać. A że w pl zagadać do obcej osoby na ulicy to wyczyn, to fakt. Niestety
Słowo do słowa i pytanie czy jestem tu z powodu #zamach i czy nie chce popełnić samobójstwa bo wyglądam jakbym chciał wziąć kąpiel w Tamizie.

Przypadkowe spotkanie a #czujedobrzeczlowiek


@Gollumus_Maximmus: Wolę Polskę gdzie może nikt do mnie nie podchodzi zapytać czy mi smutno bo #!$%@? nie musi bo nikt się wczoraj nie wysadził na lotnisku ani nie rozjechał ciężarówką 40 osób. Czekam na wpis że jakiegoś wykopka jak to w Brukseli
@Gollumus_Maximmus: siedziałem kiedyś na końcu mola, za barierką na dodatkowym betonowym wzmocnieniu, z nogami dyndającymi nad wodą. Od barierki jakieś 5 metrów.

Podeszły do tej barierki dwie babki i "dzień dobry" do mnie. Zapytały, parafrazując, "co tam" w tym samym kontekście co Ciebie. Po kilku minutach rozmowy na odległość sobie poszły.

Wróciły jednak po dłużej chwili i jedna z nich prosiła bym podszedł do barierki. Wiedziałem już, że nie pójdą dopóki