Wpis z mikrobloga

I JEST ! Recenzja xiaomi redmi note 4x czyli jakby następcy redmi note 3 pro -RECENZJA NA YOUTUBE - KLIK
który kupicie tutaj - KLIK DO GEARBEST a pod filmem jest specjalnykod obniżający cene na 157USD(15 sztuk) :) (będę starać się o kody na każdą recenzję). Tamten link to link REF< kupuajc cokolwiek z niego , wspierasz moj kanal - dzieki ! Jezeli nei chcesz, to TUTAJ znjadziesz link bez REFa :)
Achh... redmi note 3 pro, telefon nieidealny, ale miał tak zestrojone komponenty, że wg mnie był najlepszym telefonem xiaomi cena/jakość/możliwości. Teraz, można by powiedzieć wyszedł jego następca, redmi note 4x który jest ładniejszy, ale czy lepszy? :) Co Wy sadzicie? :)

#xiaomi #android #majsterpirzu #gearbest #chinskiecuda #itemyzchin #gbpromo
Pirzu - I JEST ! Recenzja xiaomi redmi note 4x czyli jakby następcy redmi note 3 pro ...

źródło: comment_IXaZMtUZ2CWv7g2GBQw2XKTAhpRy4vZP.jpg

Pobierz
  • 17
@Pirzu: a jak w antuttutuuttutuutututu? W ogóle dziwi mnie cena. note 3 pro kupowałem za 220 dolców rok temu, a jego następca 160? Oczywiście porównując wersje z 3gb ramu
@Pirzu: Przez seudobank t-mobile, który [wyłączył się na parę godzin](http://www.wykop.pl/wpis/22932725/tjaa-nie-ma-to-jak-w-#!$%@?-leciec-uprzejmie-inform/) przed deklarowaną godziną (przerwa techniczna) kupon mi przeleciał obok nosa.

Nie miałbyś może jeszcze jakiegoś na stanie później jak już ten pieprzony ten różowy twór zacznie działać ( ͡° ʖ̯ ͡°)?

Tylko z Twoim kodem miałbym Grey 4x w fajnej cenie. W innych przypadkach za tą kwotę są durne złote...
@Atexor: Moze jeszcze beda, kto wie czy 15 osob kupi :P ale moze jeszcze zalatwie , w opisie filmiku jest link do dokumentow (arkuszow) z kuponami - tam bedą na pewno jakies publikowane jak tylko bede miec :)
redmi note 3 pro


@Pirzu: można gdzieś dorwać ten telefon 3/32 za jakaś normalna cenę(może promocyjną). Mam go od roku, teraz chce dziewczynie go kupić i liczyłem, że cena mocno spadła. Stosunek cena/jakość była super, a dziewczyna nie wymaga jakiś telefonów za 1500zł. Sory za takie pytania, jak sobie kupowałem miałem sporo czasu na przeglądanie internetu, stron i ostatecznie Twoja recenzja mnie zachęciła. Teraz niestety nie mam w ogóle czasu na