Wpis z mikrobloga

@npsr: operacje kartami miały przechodzić bez problemu, wypłaty z bankomatu także.

Cytat z głównej strony:

Karty płatnicze i bankomaty - Dostępne transakcje kartami oraz wypłaty z bankomatów, przy ograniczeniu łącznej kwoty transakcji do wysokości salda na koniec dnia w piątek, 24.03.
@npsr transakcje kartą w sklepach stacjonarnych powinny działać, z wyłączeniem płatności internetowych. Dzisiaj z rana idę na zakupy to sprawdzę.
@npsr: @mintay: @ZmutowanaFrytkownica: @FHA96: byłem w Lidlu, bez problemu zadziałało (karta kredytowa podpięta pod Google Wallet, płatność zbliżeniowa telefonem).

@jabukasiga: tak, problemy pierwszego świata. Wiedzieli o przerwie - pierwszej w ciągu kilku lat istnienia banku. I nawet sobie nie wypłacili paru złotych - by w razie czego zapłacić gotówką. I dramat, bo na bułkę nie ma.

Też Wam co jakiś czas wyskakuje na telefonie informacja, że bank
@radekrad: ja tam sobie wypłaciłem, ale próbowałem kartą i "odmowa" :P Jak biedak hehe :D Zaraz idę na zakupy, to spróbuję znowu. btw, wczoraj już koło 17 ledwo mi się udało skorzystać z apki mobilnej za którymś razem :P

Swoją drogą ciekawe co robią, że aż tak produkcję #!$%@? :P Sam koduję dla banków i jeszcze nie spotkałem się z potrzebą zaorania wszystkiego na weekend :P