Wpis z mikrobloga

@thrawn41: też właśnie oglądałem i dominacja C's była niezaprzeczalna no ale jednak wyczyn godny uwagi no i pierwsza taka zdobycz punktowa od 81 pkt Mamby. Jestem fanem C's ale gościu totalnie wczoraj skradł moje serce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@appylan: @mellermateusz1: spoko spoko ale wszystko w garbage time. Bostonowi w sumie zdarzają sie takie mecze. Jordan tez nawrzucał 63 a Bullsi przegrali, czy wczoraj bodajze przypominali mecz Ewinga tez 50 pkt i przegrana NYK. Znamienne byly słowa Patricka że co z tego ile rzucił skoro przegrali.
@thrawn41: ja to rozumiem, ale na koniec dnia, to Booker ma najlepszą punktową zdobycz spośród wszystkich aktywnych graczy ligi. Ponadto zrealizował plan managementu - przegrał ( ͡° ͜ʖ ͡°) Propsy się należą.
@thrawn41: @appylan: i do tego ma 20 lat a już przeskoczył MJ przynajmiej w tej jednej rubryce w statystykach NBA, mówie wam panowie to będzie kolejna jasna gwiazda na firmamencie zwanym NBA, a no i średnia wieku S5 Suns wyniosi mniej niż nie jednej drużyny z NCAA, patrze w kierunku Arizony z dużym zaciekawieniem, raczej nie skończą jak Sac-Town, przynajmniej mam taką nadzieje