Wpis z mikrobloga

#nintendo #gcn #wii #konsole W dobie bumu na Zeldę i tego, że cemu tak dobrze ludziom działa ale mi nie zadziała :D postanowiłem cofnąć się trochę do tyłu. Jako, że jeszcze czekam na Horizon Zero Dawn, dodatek do DS3 dopiero ma wyjść a w Ghost Recon Wildlands jakoś ciężko zebrać ludzi a jak się zbiorą to akurat nie mogę grać, zacząłem przygodę z Twilight Princess i całkiem mnie wciągnęło. Już zastanawiam się co ruszyć po tym, w następnej kolejności: Wind Waker czy Skyward Sword?
  • 7
@r3v: @liqui6: Również zacząłem pogrywać w Skyward i jest fajny ... minus, że nie potrafiłem pokonać kwiatków i zrobiłem emo quita :)
Jedyny mój problem z skyward jest taki, że mam scanline (poziome półprzeźroczyste linie) tylko w tej grze, jak siedzę blisko to słabo to wygląda.
@budus2: no właśnie nie jest taki jak powinien na componentowym u mnie bo te horyzontalne półprzeźroczyste minie uwydatniają krawędzie obiektów. Na zdjęciu tego nie widać, zaczynają przeszkadzać jak siedzę w odległości krzesło-monitor, jak trochę dalej usiądę to jest ok.