Wpis z mikrobloga

Pamięta ktoś jeszcze #gadugadu? Przypomniało mi się jak to jedną z pierwszych rzeczy, którą zrobiłem po podłączeniu internetu było założenie #gg. Dzisiaj praktycznie nikt z niego nie korzysta, oprócz wybranych jednostek i ludzi sprzedających na znanym serwisie aukcyjnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Te emotki, ten dźwięk powiadomień, ten jeden znajomy ciągle wiszący jako "zaraz wracam". Nostalgia motzno
Boyzee - Pamięta ktoś jeszcze #gadugadu? Przypomniało mi się jak to jedną z pierwszyc...

źródło: comment_D5wtLrvwHlGK7zaWiMHfkx6e0b0xQWqL.jpg

Pobierz
  • 54
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Domyślam się, że większość osób pamięta jeszcze swoje numery, gorzej z hasłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlugawyBuntownik: Łańcuszki i inne treści.
@Jestem_Tutaj: GG było dobre, kiedy nie było alternatywy. Później weszło fb, które całkiem rozsądnie połączyło kilka funkcji i oto nadszedł kres gadulca, w którym jedynym zauważalnym rozwojem było dodawanie coraz to większych i uciążliwych reklam. Poza tym GG musiałoby się przebić na arenie
@Narkan: Ilu masz równie aktywnych rozmówców i jaki przedział wiekowy twój i ich?
@Mirkomil: Ja byłem sporo dalej bo mój ostatni numer to 47xxxxx, wcześniej miałem właśnie pięciocyfrowy, ale nie pamiętałem hasła i bylem zmuszony założyć nowe konto. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Boyzee: osoby, z którymi wymieniam wiadomości co najmniej raz na tydzień to będzie z 20. Aktualnie nie pisze z nikim poniżej 15 roku życia, chociaż miałem specyficzny etap w życiu (rok temu), że pisałem w 7-10 latkami xD
@Narkan: To są ludzie których znasz w "realu", jak się tak kiedyś mówiło, czy z tego losowania na gg?
@Aurii_: To też jedna z opcji. Chociaż w moim przypadku raczej ludzie ze szkoły, koledzy, koleżanki.
@Narkan: Podziwiam. Sam miałem dosyć obszerną bazę znajomych, z którymi dużo pisałem, a mimo to wszyscy praktycznie przenieśli się na fb. Dziś wszedłem, to był jeden znajomy, który prowadzi sklep online, więc pewnie dlatego. Dziś użytkownicy gg, to wyjątek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gruby_Mirek: Szkoda, ale nic na to nie poradzimy. Tak jak nasza-klasa, grono i inne strony.
@Narkan: Powiedziałbym, że normalnych ludzi. :D Także do jakiego Ty grona się zaliczasz, skoro jeszcze używasz GG? :D