Wpis z mikrobloga

xDD Nie widzisz pewnie nic zdrożnego w tym gównie, co nie?


@Wynoszony: nie jestek zkażony propagandą prounijną, i od UE oczekuję czegoś więcej niż "wejscia do Europy". UE nie jest dla mnie wartością samą w sobie. To tak jakby głosować na PiS za to, że jest pisem, bez zwracania uwagi na to co mówi.

No ale ja nie walę konia do europejskości, więc siłą rzeczy mam inne podejście do tematu niż
Także zdejmij okulary nienawiści do UE i spójrz obiektywnie co tu się odjaniepawla. xd


@Wynoszony: ja nie mam żadnej nienawiści do samej UE. Po prostu oczekuję racjonalnych faktów, a nie propagandowego #!$%@? o zielonych wyspach i europejskości.

Obiektywnie to porównano tu dwa okresy, czyli okres przed UE i w UE.

Ta infografika jest zapewne odpowiedzią na twierdzenia idiotów mówiących, że bez UE bylibyśmy drugą Ukrainą i nie mielibyśmy żadnego wzrostu.

to
To taki obrazek dla debili, ktorych nikt nigdy nie nauczyl czytac danych


@Internet_the_explorer: no ale w opozycji mamy tylko bredzenie o "zielonej wyspie", " europejskości" i "rakcontencie" zatem nic dziwnego, że ludzie wolą obrazek przedstawiający jakiekolwiek dane, nawet "dla debili", niż puste frazesy wyciągnięte wprost z ulotki partyjnej.

Na razie nie było tu żadnej polemiki, tylko jest wyzywanie od raków i inne takie błyskotliwe komentarze, godne stada baranów idącego za bacą
@Tical25: Jesteś debilem. W Afryce jakieś kraje mają wzrost np 30 % bo dostały dofinansowanie czy kredyt. Czy to znaczy, że w Polsce jest o wiele #!$%@? bo jest tylko 3%.? A jeszcze kilka lat temu po 2008: "patrz Paaanie w takij polszy 1% a w niemczech -5% , u nich to bida musi być". Do tego sprowadza się myślenie prawackich ameb. Red Is bAd czy inne onry to debile. Mlode