Wpis z mikrobloga

#film
Serdecznie polecam obejrzeć czarną komedię Dzikie historie

"Dzikie historie" to sześć niezwykłych opowieści o zwykłych ludziach, postawionych w skrajnie stresujących sytuacjach. Doskonale wiemy, że cierpliwość każdego człowieka ma swoje granice. Są jednostki, które reagują agresją na każdy negatywny bodziec, jednak większość osób spokojnie i z pokorą znosi porażki i upokorzenia. Ale tylko do czasu. Kiedy takie osoby powiedzą wreszcie dość, spodziewać się można najgorszego.


Moja ocena: 9/10
http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+polski-34099
źródło: comment_3mItic6SXmNkKfx2TbiG5yxiMI0Vl0ox.jpg
  • 27
@susuke15: no ale serio, co ci tam trzeba wyjaśnić? Od początku do końca twórcy wręcz tłuką ci po oczach, że wszystko jest wynikiem ludzkich frustracji wzbierających od dłuższego czasu. Masz scenę z samolotem i co najmniej kilkanaście lat tej frustracji, potem samochód, gdzie dosłownie małe zdarzenie powoduje całą eskalację, masz kawałek z bombą w samochodzie, gdzie też jest to wynikiem nieskutecznej walki z głupim systemem, aż na końcu cały spektakl tego
Średnie... Nie polecam.

Nooo chyba, że uwielbiasz kino hiszpańskie, które chyba z założenia jest przepełnione temperamentem i emocjami (czasem takimi całkiem z dupy). Gorąco mi go polecało parę osób, ale zawiodłem się na tyle, że dałem sobie spokój przed końcem filmu. Z 4 historyjek, które dałem radę obejrzeć tylko historia typa od wyburzeń mogłaby być zaliczona jako "rozrywka", "komedia". Reszta była #!$%@? bardziej niż zadanie krzyrzakuw do przeczytania na weekend.
@Kajakiem_przez_Tybet: obejrzałem, strasznie średnie. Nie wiem czemu to ma gatunek czarna komedia. Wesele i inżynier fajne, ale inne meh. TO już chyba lepiej sobie zobaczyć alfabet śmierci czy jakoś tak, tak samo średnie ale więcej historyjek przynajmniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zabrakowłao jakieś puenty czy czegoś, no nie wiem po prostu czegoś brakuje( ͡° ͜ʖ ͡°)