Wpis z mikrobloga

@oydamoydam: ciekawe ile z tego zrozumieją bez napisów. A jeśli będą to czy pojawi się "Wyzwolenie Ukrainy zachodniej 1939". Edit wrzucony wcześniej na polskim kanale pod tytułem Piękne życie 2016 już usunięty miał jakość 720p
@dertom: Rzeczywiście ciekawe, ile z tego filmu w języku polskim zrozumieli, choć są tam też momenty ukraińskie i rosyjskie, więc coś tam może do nich dotarło, no i sam kontekst też jest pomocny w rozumieniu.

To wyzwolenie Ukrainy zachodniej w 1939 oni i tak widzą po swojemu. Ot stalinowska Rosja wzięła to co i tak by wzięli Niemcy. Wołyń był rosyjski do 1915 roku. Dla nich taka narracja wystarczy, oni nie
@dertom:

ciekawe ile z tego zrozumieją bez napisów.


Русский бы перевод.. Я совсем не знаю польского.. Украинская мова мало понятна...

Фильм очень сильный.. Просто показывается яркий пример предательства во славу благости для своей шкуры...

Правду говорят.. Есть украинцы а есть тупые хохлы...
Mam wrażenie, że w komentarzach pod filmem wypowiadają się jedynie Rosjanie.


@oydamoydam: W większości przypadków tak jest bo linki sa wrzucane głównie na rosyjskich grupach prokremlowskich albo wręcz separatystów z Donbasu. To samo jest na Vkontakte. Chyba z jedna dyskusje widziałem, gdzie film faktycznie Ukraińcy omawiali.