Wpis z mikrobloga

55304,80 - 13,01 = 55291,79

Wczoraj impreza do 3 rano nowego czasu, rano wielkie dłuuuugie śniadanie, jeszcze odwożenie i przywożenie gości... oj nie było lekko o wygospodarowanie czasu na bieganie. Ale pogoda tak zachęcała, że koniec końców uznałem że wolę za dnia, choć krótko. No i udało się myknąć przyjemne 13km. Trochę mocniej niż zamierzałem, ale musiałem trochę docisnąć żeby po powrocie zdążyć gości na pociąg podrzucić ;) Wkurza mnie trochę pulsometr - często świruje na początku i pokazuje jakieś szalone wartości, póki nie poruszę "biustonoszem"...

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
Pobierz enron - 55304,80 - 13,01 = 55291,79

Wczoraj impreza do 3 rano nowego czasu, rano wie...
źródło: comment_N4mEYCvod0QvAwzBPtjHJsWyL2ExqTv8.jpg
  • 5
@enron: A jaki to pulsometr?


@fiszasty: tchibo. Ostatnio coś tak zaczął szwankować, w sumie może po prostu już się pas zaczął zużywać (piorę go po każdym bieganiu) i stąd problemy... Muszę poszukać paragonu i wymienić.
@rdza: ojtam goście, siostra z rodziną :) Mniej tolerancji było w domu - że uciekam, że myślę o sobie zamiast zabrać dzieci do ogrodu/parku... Ale jakoś się w końcu uspokoiło, a jak wróciłem z dworca to z młodymi w piłkę popykałem :)
że uciekam, że myślę o sobie zamiast zabrać dzieci do ogrodu/parku..


@enron: Czyli złote przeboje:) Nie znam chyba żadnej aktywnie fizycznej osoby która choćby raz tego nie usłyszała;)