Wpis z mikrobloga

Boze, czy ja za kazdym razem sluchajac tej piosenki bede miec stan przedzawalowy ? Pamietam jak pierwszy raz ja uslyszalam - to bylo w czasach gdy muzyka byla tym czym byc powinna a nie tylko dodatkiem ... Wielu pewnie pamieta program 30 ton - lista, lista przebojow - w kazda sobote przed poludniem , zabijalam sie z siostra o pilota byle tylko obejrzec ten program - to tam uslyszalam po raz pierwszy Jenny E.Bartosiewicz , Garou czy A-ha , to tam slyszac Niecierpliwi myslalam - Boze, to jest piekne - to jest piekne - nie lada sztuka jest w kilu slowach przekazac emocje jakie wielu chowa gleboko w sobie w obawie przed osmieszeniem i zranieniem - nie lada sztuka jest to zaspiewac tak, ze jest sie blizej gwiazd - doslownie ... Wracam czasami do tej piosenki - nazywam ja "polskim Break of Dawn" nawiazujac do piosenki MJa - to dziwne ale sluchajac tych dwoch piosenek ma sie dziwne wrazenie ze maja ze soba bardzo wiele wspolnego choc powstaly w roznym czasie i na dwoch roznych kontynentach - to prawda maja ze soba wiele wspolnego ... sa piekne, proste i do bolu szczere ... dzieki nim marzenia staja sie na chwile realne, uwalniane sa dobre emocje , zatrzymujemy sie w miejscu, czujemy, tesknimy, marzymy ... zyjemy ... to jest piekne ... nawet bardziej niz piekne ...

#muzyka #polskiyoutube #polskamuzyka #nostalgia #noc90s #lata90 #takaprawda #truestory #coolstory
rybsonk - Boze, czy ja za kazdym razem sluchajac tej piosenki bede miec stan przedzaw...
  • 7
  • Odpowiedz