Wpis z mikrobloga

Zawsze czytam #mecz jak gra Polska i zawsze się #!$%@? na cebulaków, którzy by najchętniej zobaczyli, jakby Nawałka upadł i sobie głupi ryj rozwalił.
Jesteśmy liderem w grupie, pokonujemy wicelidera na jego stadionie, mamy 6 punktów przewagi, nie przegraliśmy żadnego ważnego meczu od 4 Września 2015 roku a jakby odjąć przegrane z mistrzami świata (których mieliśmy całą jedną na 4 mecze) to ostatni ważny mecz przegraliśmy 15 Listopada 2013 roku jeszcze za Fornalika. Na 36 meczów mamy 4 porażki, 13 remisów i 18 zwycięstw a gramy praktycznie tymi samymi "patałachami" którzy wcześniej mogli poszczycić się jedynie remisem z Anglią.
Ale nie, trzeba #!$%@?ć, że się nie da oglądać, że gówno grają a Nawałka powinien dawno zostać wypieprzony, bo daj cebulakom choć trochę sukcesów i już jak się nie będzie rozwalać Niemców 7:0 to #!$%@? i przegrana.
I tak w tym kraju ze wszystkim, za rok #skoki nie odniosą w czymś sukcesu i większość dziś walących konia do Stocha zacznie szczekać, że Małysz najlepszy a dzisiejsi skoczkowie to patałachy.


#gorzkiezale
  • 13
@Tasde: nie naleze do zbiorowych narzekaczy i bardzo cenie dzisiejsze 3 punkty ale albo nie znasz sie na pilce, albo zwyczajnie klamiesz, mowiac, ze mamy taki sam potencjal i umiejetnosci zawodnikow jak za Fornalika.
@house_ze_skrzypcami_w_tle: Nie należy i należeć nie będzie. Każdy by chciał oglądać tiki taki ale w takich reprezentacjach jak nasza jest to nie możliwe bo każdy z piłkarzy jest z innej parafii. Zauważ, że u Niemców większość graczy jak nie gra ze sobą to chociaż gra w jednej lidze przez co mają podobny styl i zgranie bo mają kontakt częściej, niż tydzień raz na pół roku, u nas jak się trafi 3
@Tasde: dobra, to juz wiem. Jednak nie znasz sie po prostu na pilce. Prawie rok to w pilce moze byc przepasc. Krychowiak teraz, a 11 miesiecy temu? Takich przykladow moglbym mnozyc.

w odpowiedzi do @house_ze_skrzypcami_w_tle tez bredzisz, bo nie wiem w czym pomaga spotkanie sie w przeciwnych druzynach w zgraniu w pilce. Absurd. DO tego z dziejszego skladu: Ekstraklasa: Jedza, Pazdan, Maczynski, Premier League: Grosik, Fabianski. Bundesliga: Lewy, Kuba, Piszczek. Serie
w odpowiedzi do @house_ze_skrzypcami_w_tle tez bredzisz, bo nie wiem w czym pomaga spotkanie sie w przeciwnych druzynach w zgraniu w pilce. Absurd. DO tego z dziejszego skladu: Ekstraklasa: Jedza, Pazdan, Maczynski, Premier League: Grosik, Fabianski. Bundesliga: Lewy, Kuba, Piszczek. Serie A: Linetty, Zielinski. Do tego wszytskiego Glik, ktory tez gral w Serie A, a gra w lidze francuskiej - tam gdzie Grzesiu Krychowiak, Rybus czy Lewczuk.


@ondrasek: no ale ja tego
@ondrasek:

Prawie rok to w pilce moze byc przepasc

Żenada.
Po pierwsze, to mówię o 11 miesiącach między meczami eliminacji a w międzyczasie kadra zagrała wiele meczy i już w drugim spotkaniu pod Nawałką jakość naszej drużyny wzrosła i pojawiło się coś, co nie istniało od kiedy pamiętam czyli obrona z prawdziwego zdarzenia. Rozumiem, że 3 miesiące to też ogrom czasu w którym nagle piłkarze nauczyli się grać i akurat pech