Wpis z mikrobloga

@KornixPL Ciekawy jestem jak wyszłoby porównanie takiego zestawu z PS4 Pro i grą porządnie je wykorzystującą, np. taki RotTR. Bo cenowo prawie podobnie, żeby ten RAM tańszy był xD
@Bialy_Mis: @Cripex To wczoraj na wieczornej kupie znalazłem na jednej z fejsbukowych grupek o kompach znalazłem wpis ziomka, który szukał laptopa do 12k, a jak będzie CZEBA to dołoży jeszcze 1,5k, wymagania to 17" FullHD albo 4k, 16GB RAM SSD minimum 512GB, Proc jedynie z górnej półki najlepszy i7 bo seriale musza mu chodzić płynnie - pewnie ogląda na zalukaj a zarzutka niezła, bo ponad setkę osób #!$%@?ł ( ͡°
@KornixPL: daj spokój... czasami spotykam takie osoby które chca wydać bóg wie ile na tego laptopa, a potem oglądaja filmy z CDA i graja w the sims 2.
A jak kiedyś próbowałem przekonać, że nie musi wydawać na komputer 5k, tylko 2k do tego co chce robic zostałem zbluzgany itp. Niby racja jego hajs, on chce tyle wydać to jego sprawa, ale po prostu nie rozumiem.
@moh1942: Karta graficzna Hewlett-Packard QUADRO M6000 12GB GDDR5 (384 Bit) 4xDP, DVI-I (L2K02AA)
Typowo grafika do graifki, ale tez reszta smieci.
Czasami smieszki takie sie trafia na wykopie, najdrozsze rzeczy ktore i tak nie do konca ze soba wspolgraja.
MIRKI JAK BEDZIE PCAMSTERRACE CZY GUFNO >?
@Bialy_Mis: Jak babcia kupowała Różowemu parę lat wstecz Laptopa na 18 urodziny to konsultowała to ze mną. To znaczy pytała a i tak robiła swoje. Ogólnie to wiem czego potrzebowała, seriale, filmy i3 czy nawet pentium by starczył, ale NIEEE Pan powiedział, że i7, Radeon i 8GB RAM, bo lepszy.
-Babciu, ale lepiej kupić coś z dyskiem np 250 GB ale SSD i do tego słabszy procesor niż to co proponujesz.