Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, pomocy.

Na yellow (taki tinder snapchatowy) znalazłem pewną Białorusinkę która przyjechała tutaj do przyjaciółki.
Coś tam popisaliśmy na aplikacji, teraz fb i wstępnie jesteśmy umówieni na jutro, ALE jest duże ale:

-Ona rocznik 2001 (ja 2000)
-Ma mało znajomych na fb (~80)
-Dużo zdjęć dodawanych regularnie - prawie każde wyszukałem w google i nic nie znalazło
-Imię i nazwisko bez jakichś większych wyników w google
-Nawet dobrze mówi po Angielsku
-Wszystko się układa w jedną całość


I teraz zaczynam się bać,że to jakiś fejk czy ki #!$%@?. Serio.
Z jednej strony fajnie poznać kogoś z innego kraju itd. ale mam jakieś światełko że coś mi tu nie pasuje...

Co o tym myślicie?


Wieczorem z nią chyba jeszcze popiszę ()

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Co robić

  • umówić się 79.0% (1407)
  • olać 21.0% (375)

Oddanych głosów: 1782

  • 107
To jest #!$%@?, ja ci coś opowiem i jak bonie dydy - autentyk.
Kiedyś zagadały do mnie na ulicy 2 laski po angielsku, pytały o drogę do klubu i takie tam sratataty. Loszki 8/10, okazało się, że ukrainki (przynajmniej tak twierdziły ale jestem w stanie uwierzyć, bo akcent ewidentnie wschodni). Powiedziałem im jak tam dojść, raczej zwyczajnie uprzejmie się zachowywałem wobec nich, bez żadnego podrywu czy coś, a one, że może je
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę kiepskie miejsce, zwłaszcza, że na mirko są ludzie którzy chwalą się jak mają 25 lat i dziewczyny za rękę nie trzymali XD.

Wiadomo, jesteś młody a i sprawa może wydawać się dla ciebie podejrzana, zrobiłbym tak jak radzi @rraaddeekk: podstawa spotkania to miejsce publiczne, nie pij żadnych dziwnych rzeczy itp, normalne podstawy bezpieczeństwa.

Sprawa z weryfikacją trochę trudna, bo sama prośba strasznie dziwnie brzmi :D.

Pozdrawiam i miłej
OP: Powiem wam mireczki tyle, że znam takich co od 15 roku życia (czyli rocznik 2000 w 2015) już mieli za sobą nie jeden raz xD
@skurvodaktyl: Tylko rok różnicy bro

@PiersiowkaPelnaZiol: Masz absolutną rację, ale nie wiem gdzie indziej zapytać. Kolegów tak średnio, koleżanki zaraz by zazdrosne były xD

@rraaddeekk: Stolica chyba nie aż taka biedna

@rraaddeekk: Że to jakiś bait się obawiam

@pawel_tarnobrzeg: Proszę