Wpis z mikrobloga

@Robol: Na rozmowę nie idę na pogaduszki o dupie marynie tylko o konkretach. Zresztą to pytanie jest na czarnej liście u każdego rekrutera który ma choć trochę wiedzy na temat swojego fachu. Żaden profesjonalista go nie zada. Skoro ty lubisz się płaszczyć przed nieukami i wymyślać rzeczy z dupy na swój temat to rób to dalej. Umiesz coś czego inni nie potrafią :D Np. nasmarkać sobie na czoło? Skąd wiesz że
@ghror: umiem coś czego inni nie potrafią. Skąd to wiem? Ponieważ znam ludzi, którzy potrafią to co ja i wiem, że ci którzy są ode mnie lepsi kosztują więcej niż ja, a ci którzy są ode mnie słabsi kosztują mniej niż ja. Nikogo nie zmuszam do zatrudniania mnie. Nie obrażę się jeżeli ktoś nie skorzysta z moich usług.
@Robol: Kiedyś byłem świadkiem, w Irlandii, jak przyszedł do zakładu,wczesniej przysłał resume,Ukrainiec starając się na spawacza. Sytuacja była taka-Ukrainiec z obywatelstwem Irlandzkim, spawacz z wieloletnim doświadczeniem w takim kierunku jakim pracodawca potrzebował. Czyli wszystko OK. Ale pracodawcy nie interesowało czy on umie spawac tylko czy Irlandzki Ukrainiec umie czytac po angielsku. Dał mu jakąś książkę ,romansidło od sekretarki pozyczył i kazał mu czytać. No niestety, czytanie spawaczowi nie szło. Mimo że