Wpis z mikrobloga

@Kick_Ass: Jak on się tam znalazł? Ciężarówka wyjeżdżała z Łodygowej, stoi na środkowym pasie. Wygląda na niesamowicie wielkiego pecha. Wyciągnęli go spod kabiny, więc może dojechał do linii zatrzymania między samochodami, a kierowca ciężarówki go nie zauważył i jak zmieniło się światło to po prostu ruszył? Kurde, uważajcie na siebie Mirki. Dajcie się zobaczyć i, mimo hejtu, usłyszeć.
Wygląda na niesamowicie wielkiego pecha.


@MotoKubaPL: oraz pewną głupotę którą obserwuję bardzo często niestety u motocyklistów. jak się wjeżdża na pool position to fajnie by było ruszyć żwawo wraz ze zmianą świateł. ja czekam z wbitą 1 i wzrokiem na sygnalizatorze. ale niemal codziennie obserwuję luzaków, którzy wjeżdżają przed auta, wbijają luz, ręce z kiery i podziwianie widoków dookoła. światła się zmieniają a ten orientuje się dopiero jak auto obok rusza,
@kabzior: nie ma co oceniać póki co. Sam relaksuję się na światłach, ale tylko na tych które pokonuję 2x dziennie od kilku lat i rozkład i zmieniające się fazy znam na pamięć. Może gorszy dzień, może było zielone ale motocyklista nie chciał wjechać na skrzyżowania bo nie było miejsca za skrzyżowaniem? Nie wiadomo :/ Z tym startowaniem z zielonego jak z procy to też ryzykowne, nigdy nie wiesz czy ktoś na
Z tym startowaniem z zielonego jak z procy to też ryzykowne, nigdy nie wiesz czy ktoś na bardzo późnym zielonym nie zechce przeskoczyć.


@MotoKubaPL: nie mówię też, że #!$%@? w #!$%@? ogień do odcinki kamikadze, tylko jak już wjadę przed auto, to go staram się nie blokować tylko normalnie ruszyć równo ze zmianą na zielone, bo po prostu myślę co ja bym myślał w aucie jak by jakiś ciul mnie zablokował