Wpis z mikrobloga

@szej: kurde. Cały czas myślałem, że następne auto to będzie Octavia III, ale jak tak patrzę na tego Superba.... ()

Jak się sprawuje? :)
Co zachwalasz, co Ci się w nim nie podoba?
@leesiuu: ogromne auto, krążownik, w środku nawet jak masz przednie fotele odsunięte to z tylu praktycznie możesz z rozprostowanymi nogami siedzieć, bagażnik otwierany na dwa sposoby to świetny pomysł + tez jest ogromny. Wybierając samochód nie kierowałem sie nagłośnieniem - baaardzo byłem zaskoczony jak to dobrze gra. W zasadzie brakuje mi tylko bluetootha(są wersje z) i moze tego ze nie jest biały albo czarny (ʘʘ)
@szej: Audio ze Skody słyszałem już w Rapidzie (zastępczy był, więc to była podstawowa wersja audio) i naprawdę pieknie to gra. Chociaż pomijając to to i tak mam gotowy zestaw do przełożenia ze swojego auta :D

Miejsce - coś czego mi wiecznie w aucie brakuje :D Superb jest większy od Octavii więc to dla mnie tylko na plus :D

A co do bluetooth, mi osobiście USB by wystarczyło, albo chociaż AUX
@leesiuu: zbiera sie ładnie, zależy od wymagań, jak zaczniesz od buta w podłodze to mieli kołami, z wyprzedzaniem nie ma problemu. Najwiecej jechałem 220 i więcej raczej z górki bym sie spodziewał :p jest wersja 180km to pewnie idzie odczuć. No aux mam ale wygodnictwo mi mówi ze Bluetooth moze być lepszy :p Cieżko mi porównać z czymś innym, na prawdę przy takim spalaniu (6 trasa 9 miasto) przy mojej jeździe)