Wpis z mikrobloga

Na lowcygier.pl jest info o przecenie gry Super Hot. Świetnej, innowacyjnej polskiej strzelanki. Cena? Mniej niż 3zł. Tak, trzy złotówki, #!$%@?, frytki z mcdonald kosztują więcej. Za tę cenę ciężko znaleźć dużą paczkę czipsów które są zjadliwe, #!$%@?, dobrego piwa za to się nie kupi, no chyba że ktoś gustuje w koncerniakach, jezus, za 3zł to nawet małego burgera ciężko dostać, chyba że w jakimś obskurnym barze na rogu o wątpliwej jakości. Co widzę w komentarzach? Festiwal wyliczanek i #!$%@?. "ooo mi pobrało 1.41, powtarzam 1.41 od opłaty paypal!!!!!!"
Ja rozumiem #!$%@? że ci naliczy za grę którą zapłaciłeś 20zł 5zł opłat, bo np na steamie masz legalnie za 30zł, gdzie wesprzesz twórców bardziej niż kupując od dziesiątego pośrednika klucz. Ja rozumiem że granie dziś jest drogie, bo sam nieraz się #!$%@? jak wchodzi gra do Steam Early Access na zasadzie "noo, ziomek tu masz jakiś podstawy budowania, grafika 2D, oczywiście ta funkcja nie działa, ta też nie, tą dodamy za miesiąc, tamtą za rok, to nie jest naszym priorytetem, aha i zmienimy grafikę. Kiedyś. No dobra a teraz dawaj 20 usd". No ale cebulić o cenę biletu?
Mam szczerą nadzieję że te komentarze piszą dzieciaki poniżej 16 roku życia, które się jeszcze uczą i siedzą na garnuszku rodziców, bo jeśli osiągnąłeś ten wiek pełnoletni nie ma dla ciebie żadnego usprawiedliwienia na takie zachowanie. Granie to nie przywilej, to usługa za którą płacisz.
A Super Hot to świetna gra. Innowacyjny, super klimat, szkoda że krótka. Sam ważę każdy pieniądz, no ale bądźmy poważni, stosunek ceny do jakości za nawet i 10zł w Super Hot jest ekstremalnie wysoki. Jak ktoś nie grał, to brać i nie wybrzydzać, najwyżej kupicie sobie jedno piwo mniej : https://lowcygier.pl/keyshopy/superhot-tanio-w-kinguinie .

#gry #cebuladeals ##!$%@? #rakcontent #superhot #lowcygier
Pobierz TymRazemNieBedeBordo - Na lowcygier.pl jest info o przecenie gry Super Hot. Świetnej,...
źródło: comment_6q8offWMCa9wA02QC2JHD9RMj5UCpiBd.jpg
  • 9
@Lookazz: no nie powiem, sam płacę kartą w USD i jak mogę to wybieram jako kraj USA, ale jeśli serwis mi nie pozwala to wybieram jak należy. Nie instaluje VPNów, nie mam ruskiego konta steam. Jak gra jest poza moim zasięgiem to czekam na przecenę. Teraz widzę PESa 2017 za 30zł - dałbym mu z chęcią szansę ponownie. Bo gdybym kupił za pełną kwotę na premierę to by mi dupsko pękło