Wpis z mikrobloga

zainstalowałem se ten śmieszny tinder prawda
no i spoko klika sie czasem z kimś popisze no i już pare razy na herbatkę wiec czuje dobrze człowiek
no i wylosowąło mi Sylwie
lat 28 UG
z ryja nawet nawet mocne 6/10
Opis jej :
Lubię sport i czytanie. Moja pasją zawodową jest marketing i public relasions. 165cm wysportowana, szczupła blondynka. Szukam kogoś inteligentnego, dbającego o poprawność językową, dobrego dla mnie spostrzgawczego szczerego, komu można ufać i zwierzać się ze wszystkiego

myślę sobie no cóż piszę

wytrzeszcz: No i kicha bo gramatycznym nazista nie jestem
Sylwia: masz długie kudły? Co studiowaleś na PG?
wytrzeszcz: Już nie
wytrzeszcz: I nadal walczę z informatyką
wytrzeszcz: i jeszcze film mi sie zerwał i zły jestem
Sylwia: Tak to jest na bezrobociu. Piszesz w dni powszednie
wytrzeszcz: Film mi się zerwał w aparacie...
Sylwia: Tak piszesz jabyś pisał do siebie, nie do mnie i jakbym Cię mało interesowało, vzy czy ktoś Cię rozumie
(vzy pisownia orginalna)
wytrzeszcz: W sumie czego tu szukasz
Sylwia: A czego tu sie szuka? Męża. A kogo innego?
wytrzeszcz: Rozumiem
Sylwia: A Ty szukasz tu kolegów? :wink:
wytrzeszcz: Jakiejś ciekawej dziewczny
Sylwia: A nie żony?
wytrzeszcz: Nie
Sylwia: Masz 23 lata i jeszcze nie szukasz kobiety swojego życia?
wytrzeszcz: Gdy się szuka rzadko sie znajduje
Sylwia: Jak nie będę szukala to nigdy nie znajdę
wytrzeszcz: Może
EOT
#truestory #tinder #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow
  • 38
@wytrzzeszcz Powiem tak, kobieta ma 28 - czas najwyższy, bo już powoli stara dupa, śmierdzi desperacją xD Nic dziwnego, że odczuwa presję, skoro zegar biologiczny tyka. Hm, ale mąż z tindera? Życzę powodzenia xD

Na Twoim miejscu to bym odpuściła, masz 23 lata, myśl lepiej o studiach a o żonie pomyślisz za dobre parę lat (jeśli nie za kilkanaście - jesteś facetem, masz dużo więcej czasu na wepchanie się w małżeństwo i
@wytrzzeszcz Wołaj śmiało. Czym nas więcej tym weselej ʕʔ
@Nova24 Bywałam tam również. Zmęczona pytaniem "czego tu szukasz" (a pytajnik to gdzie się podział?) odpowiadałam pierdoły. "Takie laski" - ztriggerowałam. Na Tinderze znajdziesz cały bukiet lasek i jeżeli każdą interpretujesz tak samo to... No twój problem, bo nie powiem, że mi przykro xD Ostatnio szperałam sobie w laskach, bo z nudów zaczęłam szukać wśród płci pięknej. Z niektórymi
@Duckmara Nie wiem, nie mam konta na tego typu portalach, więc nie orientuję się jaka tam jest "atmosfera" pisania - jeśli wiesz o co mi chodzi.
Jedyny żart jaki tu widzę to pytanie czy @wytrzzeszcz szuka na tinderze kolegów xD
Nie mówię, że mam rację, ale dla mnie śmierdzi desperacją.
@wytrzzeszcz No pytanie nie jest proste, ale powinno być zadane później, przynajmniej moim zdaniem. Po kilku wiadomościach nawet nie wiesz czy się polubiliście, a to pytanie prowadzi do deklaracji. No bo jak ci odpowie "miłości" to tak jakby robiła ci nadzieję. Jak odpowie "seksu" to tak jakby od razu zapraszała na bzikanie. Jak odpowie "kolegi" to HURR #!$%@? FRENDZON SPADAJ SZMATO. Dam ci radę na przyszłość: zaczynaj od rozmowy. Oryginalnej rozmowy. Lepiej