Wpis z mikrobloga

Mirki, spójrzcie na to. Jakiś czas temu wypatrzyłem kilka podobnych otwieraczy do piwa, w różnych częściach świata (no dobra, Europy). Zgadnijcie w jakim mieście ten otwieracz był na tyle drogi, że nie zdecydowałem się go kupić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#poznan #podrozujzwykopem

Cena w Barcelonie, Wloszech czy gdziekolwiek indziej to od 2 do 5 euro. W Poznaniu to juz 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i pytanie, czy ktoś nie będzie może w najbliższym czasie w Izraelu i w Pradze i mógłby przywieźć mi taki sam otwieracz do Polski? Oczywiscie zwracam koszt wysylki i zakupu, a takze dorzucam na jakies dobre piwo :)
adamdd - Mirki, spójrzcie na to. Jakiś czas temu wypatrzyłem kilka podobnych otwierac...

źródło: comment_edFQQ62oAR5D4pBP7tRakR4spGIT7hAY.jpg

Pobierz
  • 7
@adamdd: cześć robaczku, akurat będe niedługo w pradze prawie przejazdem, a ogólnie w czechach. Jeśli nie zapomnę i będę miał okazję (to wyjazd służbowy, więc różnie to bywa ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) to mogę kupić.
Pisz tu albo na PW:
-jaki konkretnie ma być: czy miasto czy kraj, itp., bo piszesz w sumei o Pradze,a masz państwa na obrazku :P
-limit cenowy
-bardziej widoki, czy bardziej
@pwone: serio serio, przejdz sie na rynek to zobaczysz :) srednia cena to 40 zl, nigdzie nie znalazlem taniej jak za 35 zl
@Galvay: byloby super, odezwe sie na priv :)
@kostniczka: oj Mirabelko, pewnie ze chce, akurat w Slowenii bylem, ale na kilka godzin i nie mialem okazji zajrzec gdziekolwiek :) tez sie odezwe :)