Wpis z mikrobloga

#settlers #gry #rocznica #ubisoft
Rok temu udostępniłem screen, gdyż Settlers 2 10-lecie obchodziło swoje dziesiąte urodziny.
W tej grze jak i oryginale zagrać można było Rzymianami, azjatami jak i murzynami.
W tej grze każda nacja posiadała te same właściwości.
Ubisoft postanowiło ułatwić, jak i urozmaicić rozgrywkę - wypuściło grę Settlers Narodziny Kultur.
Murzyni miały tą wyjątkowość, że jak uliczka została odpowiednio dużo rozdeptana, to stawiano kolejnego na jego miejsce. Bajuwarzy dla porównania stawiali bawoła jako pomocnika na rozdeptanej trasie.

Najłatwiej to było ich wojsko rozmnożyć. Niestety szkockie jednostki w trzykrotnie mniejszej liczbie bez problemu mogły ich rozdeptać.
Szkoda że Ubisoft zamyka serwery starszych gier. Można nawet było w pokera pograć w trakcie przerw.
Pobierz rukh - #settlers #gry #rocznica #ubisoft 
Rok temu udostępniłem screen, gdyż Settler...
źródło: comment_FyrPBdHyH0sWKWnt0UHmw0RtHfVPDynq.jpg
  • 3
@Sad_Statue: Hej, stosowałeś może kiedyś ten styl gęstej zabudowy, jak na moim screenie? Chodzi mi o sposób po prawej stronie zdjęcia. Po lewej trochę porozwalane, bo farmy potrzebują odrobinę więcej miejsca.
@rukh: W Settlersy grałem w dwójkę laaaaata temu i trochę pogrywałem w czwórkę. Zryłeś mi baniak informacją, że Settlers 2 10-lecie samo ma już ponad 10 lat, bo ciągle miałem w głowie, że to świeżutka gra, ale sam w nią nie grałem i tylko sobie obiecywałem, że muszę w końcu zagrać... Dlatego szczerze mówiąc, to niewiele mogę tu pomóc ;)