Wpis z mikrobloga

91 zdjęcie #wyzwanie365klatek
Link do pierwszego wpisu <==
Tytuł dzisiejszego zdjęcia:

Park Road

Pare zdjęć z Park Road - wiem że obiecałem filmik ale remont nam się przedłuża a nie chce wam pokazywać dziur w ścianach.. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko będzie w swoim czasie! :D

W komentarzach więcej zdjęć + bonus ( ͡ ͜ʖ ͡)

Śledź mnie na Instagramie <==

#sorekphoto <==

#fotografia #zdjecia #mojezdjecie #sorekcharityltd #uk #emigracja #barnsley #filmowanie
sorek - 91 zdjęcie #wyzwanie365klatek 
Link do pierwszego wpisu <== 
Tytuł dzisiejs...

źródło: comment_21S4NGevSpLsuYvzyi0u7ArUjPD4UvjI.jpg

Pobierz
  • 21
@sorek: Nadal uważam, że to nie jest do końca fair w stosunku do ludzi którzy wynajmują u ciebie a płacą więcej/tyle samo za o wiele gorsze warunki/mniejszy pokój w gorszej lokalizacji.

75 to ja płaciłem za ta klitkę na St.Georges na pierwszym piętrze a w porównaniu do tego to sam wiesz jak to wygląda. Tamten pokój to była może połowa tego. O wchodzeniu do domu przez trzy ogródki sąsiadów i inne
@sorek: Olśnienie, masz rację, dałeś mi zniżkę, przyznaję i przepraszam. Ale przyznasz, że są ludzie którzy płacą 75 lub więcej za o wiele gorsze warunki niż pokój w tym domu?
@Namarin jeśli oni tak nie uważają to tak nie jest. To subiektywne a ja oferowałem im przeniesienie, Ty też nie chciałeś tamtego domu.

Tamten pokój jest normalnie za £65 i każdy tak płaci
@sorek: Z tym przeniesieniem też masz rację, tylko jeśli mogę, pozwolę sobie dać ci radę, pomyśl o prowadzeniu dziennika/notesu gdzie masz zapisane w którym domu masz aktualnie pokój wolny i w jakich on jest warunkch/stanie/czy po remoncie, tak aby móc "świeżakowi" zaoferować coś lepszego niż warunki do których prowadzisz go pierwotnie a on chce zamienić (zakładając że nie wybrał już sobie pokoju przed przylotem).

Pozwoli to "świeżakowi" zaoszczędzić czasu i nerwów
@Namarin to mi się zmienia, nowej osobie zawsze.oferuje co mogę i co nie jest zarezerwowane.

Przecież dokładnie było tak gdy wybierałeś pokój.