Wpis z mikrobloga

@enron: raczej również brak jakiegokolwiek wiatru, który może to przedmuchać.


@GuziQ: ale co miał przedmuchać? Przez dzień PM10 było na poziomie 17-18ug/m3 a o 22 już 71ug/m3. Skąd ten syf się bierze? Nie uwierzę w palenie w piecach - mieszkam w postkomunistycznym klocku i od tygodnia nie grzejemy...
Niech żyją nasi idioci radni, specjaliści od betonowania miasta...
@enron: Jak nazbierali opon i kaloszy to coś z nimi muszą zrobić nie? Najwyżej stara se gorące dżakuzi zrobi, a potem i Janusz jeszcze się wykąpie przed kościołem.
@goferek: @enron: ja do roboty ciągle jeżdżę w masce. Rano pm10 około 60 bywa, a pm2.5 koło 40. To zdecydowanie za dużo jak na takie LATO, bo #!$%@? 25 stopni w ciągu dnia i cały zjarany człowiek po krótkim tripie do Ojcowa oznacza, że jest lato. Ale to tak nawiasem mówiąc. Niemniej, w nocy wciąż #!$%@?, w dzień na ogół lepiej, ale i tak nie ściągam maski.
@Sylwus1988: Przecież w nocy jest jakieś 10 stopni, nie dziwię się, że ludzie ogrzewają domy. Bardziej się dziwię ciągle, że sporo dalej byle jak i byle czym


@Tomek7: no a ja właśnie się dziwię. Mam starszawy dom, a ogrzewanie wyłączone spokojnie od tygodnia... jakoś nikt nie marznie