Wpis z mikrobloga

*PUF* no i stało się. Dzisiaj skończyłem 21 lat...
przegryw od 2010 roku; wtedy założyłem pierwsze konto na wykopie, swoją drogą nadal istnieje), założone tylko i wyłącznie do reklamy mojej stronki, którą zrobiłem w podstawówce W skrócie to klikało się na "pomóż" i pojawiała się uśmiechnięta buźka (w tamtych czasach to był super bajer) oraz otwierały się strony takie jak pajacyk itp.

A przez ostatni rok wiele się wydarzyło:

Pierwszy nieudany projekt (oczywiście z takich poważniejszych); praktycznie stracone pół roku życia przez niekorzystną umowę i niezbyt poważne i solidne podejście partnera, ale traktuje to jako cenne doświadczenie.
Drugi projekt, powoli umiera śmiercią naturalną po 2 latach funkcjonowania. Kolejna lekcja ważna lekcja. O biznesy należy dbać, nawet jak wszystko działa i się kręci to trzeba obserwować konkurencje i iść do przodu.

W ubiegłym roku do życia powołane zostały ♯anonimowemirkowyznania, tutaj nie mam raczej sobie nic do zarzucenia, bo nie ma tutaj jakichkolwiek oczekiwań. Cieszę się, że zespół moderatorów wykazuje się brakiem trisomii 21 chromosomu i sprawnie dodaje nowe wyznania za co serdecznie dziękuję, oraz że wielu osobom to narzędzie się przydało.


Postanowienia na kolejny rok?
Fajnie byłoby tracić mniej czasu (na gierki, czy mirko) co w sumie nawet udaje mi się już od 17 lutego kiedy usunąłem csgo.
Dobrze byłoby znaleźć jakąś pracę i zdobyć już jakieś doświadczenie zawodowe, nauczyć się czegoś nowego. Zobaczyć w ogóle jak wygląda praca na etacie.

#urodziny #mojpamietniczek

STO LAT STO LAT
sokytsinolop - *PUF* no i stało się. Dzisiaj skończyłem 21 lat...
przegryw od 2010 r...

źródło: comment_kguQiddO476xDtTs3wyj2DVum5pFOc99.jpg

Pobierz