Wpis z mikrobloga

SQUAD | Darmowy Weekend na Steam | 50% taniej | Wprowadzenie dla nowych graczy

We czwartek 6 kwietnia o godzinie ~19:00 czasu polskiego odbędzie się drugi Darmowy Weekend z grą Squad. Wszystkich chętnych wzięcia udziału w tym wydarzeniu zachęcam do zapoznania się ze znaleziskiem (link powyżej)

#squadgame #gry #militaria #cebuladeals #promocje #steam #projectreality
A.....l - SQUAD | Darmowy Weekend na Steam | 50% taniej | Wprowadzenie dla nowych gra...

źródło: comment_3jR0dbFPchgep0wbORSd5Llfl7xrWRrr.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Wołam zainteresowanych (220) z listy NaszSquad
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @Antol @signap @sQ4nl @Gomezo213 @yarecky @krucydeo @Bazooka @sonny_boy @rezik @Decebal @Vittu @kompresja @hqvkamil @Maciejo316 @buchshi @Futhark @r3ap3r @nathanholn @lichotek @frey0527 @Nazin @D_M_ @c1nu @Confileus @Yavin @Hubra @Fighting_Irish @szudow @Boski_Enter @chromal @kuba345692 @backtoback @struggledgorilla12 @Bartek404 @siodemkaxx @Kristofflson @Drach @Zingeer @krzych0 @Donald_W @Ashram654 @SzlachcicPolny @
  • Odpowiedz
@Croudflup: To laptop?

Tutaj masz wymagania minimalne:
System operacyjny: Windows 7 SP1 (x64)
Procesor: Intel Core i5-2500K CPU
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: Geforce GTX 570 or AMD Radeon HD 7850
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku: 18 GB dostępnej przestrzeni

Nie dość, że Squad jest w fazie alfa to Unreal Engine 4 poniekąd też. Niestety, ale do Squad trzeba mieć średnio mocnego kompa.
  • Odpowiedz
@Antol: Dzięki za info. Mam już 4 rdzeniowy proc i 8gb ramu więc chyba jestem gotowy by mieć te 25 klatek. Niestety 18 euro to wciąż za dużo za niedokończoną grę. Zbieram kasę.
  • Odpowiedz