Wpis z mikrobloga

#tvpis wchodzi na kolejne wyżyny żenady xD
Oglądając dzisiejszą Sprawę dla reportera myślałem:
CO JA #!$%@? OGLĄDAM

1 sprawa - Tacy biedni, MOPS im kupił piec ale zepsuli i siedzą w kurtkach i czapkach. Przy okazji sprawa chłopaka co chce zostać dziewczyną - siakiś trans, gej, pedał czy cokolwiek to było, Bóg wie o co tam chodzi bo materiał chaotyczny jak relacja z dożynek. Nikt nic nie wie, lekarz opowiada jak z penisa zrobić waginę (xD)
2 sprawa - Chory dzieciak, chodzić nie może, płaczący Czadomen (ten od #discopolo) dał T-shirt Jaworowicz który potem miętosiła przez resztę programu, oczywiście w pakiecie śpiewanie (pozazdrościł Zenkowi ) a o chorobie tego chłopczyka dalej nic nie wiadomo xD
3 sprawa - Sprzedaż gruntu typu Ojcowizna za 2.400 złotych o której też właściwie niczego się nie dowiedziałem po za tym że 10 lat temu sprzedali oborę a komornik za usługę wziął 124 000 złotych.

Grono ekspertów typu jakaś senator w ogóle nie związana ze sprawą, Paolo Cozza (xD) muzyk disco polo (Czadomen) ksiądz, mecenas i jacyś lekarze. W dzisiejszym programie zabrakło tylko plastikowej brudnej wanienki, a tak to komplet scenariusza cotygodniowego odcinka.

Link: http://vod.tvp.pl/29530890/06042017

#sprawadlareportera #telewizja #rakcontent #rakinstant
  • 2