Wpis z mikrobloga

Mireczki z racji tego, że mam dziś #urodziny robię #rozdajo ale to będzie szczególne rozdajo o czym poniżej :D

Do wygrania będzie karta podarunkowa do empiku z kwotą 50 zł + dorzuce coś od siebie na osłodzenie życia ;d
Dzięki karcie możesz sobie kupić płytę ulubionego zespołu, wymarzoną książkę czy zestaw świetnych długopisów dzięki którym nawet rudy będzie miał kolegów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale jest pewien haczyk. Wiadomo, że nasza społeczność Mirków i Mirabelek jest szczególna z moderacją na czele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego chciałbym otworzyć nowy tag #rozdajopodajdalej gdzie osoba, która wygra jest zobowiązana do zrobienia kolejnego rozdajo. Chciałbym aby ten tag tak szybko nie umarł i żeby ktoś nie był januszem, który wygra i nie 'odbije piłeczki'. Dlatego, jeśli plusujesz to automatycznie zgadasz się na warunki. Czyli gdy ewentualnie wygrasz to jesteś zobligowany do stworzenia kolejnego rozdajo z tagiem #rozdajopodajdalej :) I nie chodzi tu o rozdajo gry na steamie za dolara, nie bądźmy cebulakami :)

Oczywiście zielonki nie mogą brać udziału, losowanie we wtorek przez mirkorandom. Wyniki we wtorek wieczorkiem w komentarzu w tym wpisie :)

Co do samych urodzin to w komentarzu macie cukierki mojego dzieciństwa. Można brać po dwa :D
  • 18
@m4tus: Ja wysłałem książkę z nadzieją, że wygrany po przeczytaniu wyśle ją dalej, aby za rok, dwa wróciła do mnie i co się stało...?

Już pierwszy wygrany zakosił książkę za 10 złotych ( ͡° ʖ̯ ͡°)