Wpis z mikrobloga

Na wykopie kolejne znalezisko pt hehehe anarchiści hehe ścierwo dostało w łep od policji hehehehe i inne teksty przedstawicieli trolli #60groszyzawpis i przedstawicieli zwykłej, bezmózgiej gimbo prawicy. Nienawidze takich manipulacji, które mijają się z prawdą, ale festiwal #!$%@? wykopków trwa. Bo pasuje do "pogladufff" i ich urojonej wizji świata.

A jak wygląda rzeczywistość? Film z całego marszu Manifa, a dokładniej mówiąc jej organizatorzy została zaatakowana przez bandę narodowców (ok 18 minuta), którzy zaatakowali przemawiających oraz obrzucali jajkami i innymi przedmiotami uczestników. Międzyinnymi próbowali także zaatakować obecnego prezydenta miasta poznania Jacka Jaśkowiaka.

Gdyby odwrócić role osób biorących udział w wydarzeniu, czyli gdyby to anarchiści zaatakowali narodową bandyterkę to piali by z oburzenia, ale hipokryzja #gimboprawactwo to nic nowego. W końcu jest #dobrazmiana, rządzi #pis, kto tam by się przejmował ekscesami prawicowych bandytów. Dobrze że tym razem żadne "lewackie" drzewko nie ucierpiało. Ale w tym specjalizuje się oddział warszawski.

Z wyjątkiem jednej sytuacji w której jacyś #!$%@? anarchole wspieli się na drabinkę od radiowozu i sprowokowali bagiety ciężko mi ocenic działania #policja pozytywnie. Robili łapanki na św Marcinie zasadzie zawyżania statystyk i byli agresywni wobec pojedynczych protestujacych którzy mieli pecha byc obok zadymy, po akcji z 18 minuty łapali przedewszystkim ofiary ataku które uniemożliwiły dalsze bandyctwo narodowców, a nie chciało im się ruszyć dup za narodową hołotą, która uciekła do browaru. Nie mówiąc o tym że ta sytuacja dowodzi iż #policja kompletnie #!$%@?ła zabezpieczenie marszu oraz wykorzystali jako pretekst by zmienić jego przebieg.

Przez większość czasu widać że jest spokojnie, poszli wykrzyczeli a prawacka propaganda dla prawackich debili robi swoje.

#neuropa #polityka #anarchisci #nacjonalizm #narodowcy #narodowaholota #bekazprawakow #bekazkonserw #poznan #prawacy #antifa #fakenews #razem #anarchizm
grubson234567 - Na wykopie kolejne znalezisko pt hehehe anarchiści hehe ścierwo dosta...

źródło: comment_9dvhZuHePefRIGWWf2k8QBuyhwHqnxn6.jpg

Pobierz
  • 37
@Nicolai: Ale ty łżesz. Obejrzyj więcej niż 15 sekund. Oczywiscie latajacych jaj też nie widzisz? "Panie prezydencie chodźmy z tąd" tez nie słyszysz? Nie mówiąc o tym jak tłukli ludzi co jest na innych zdjęciach. Łżyj dalej jak pies, w końcu film nie pasuje to twojej urojonej wizji świata.

ale nie zmieni to faktu, że podczas przemarszu po Świętym Marcinie anarchiści pokazali, że są większym bydłem ( ͡° ͜ʖ
@Pan_Slon: Powiedział ten, który w pierwszym wpisie ma mokre sny o pałowaniu ludzi za poglądy. "Typowy Prawak jest typowy i potem się dziwi że rozmowa jest na poziomie narodowego podludzia z lat 30, albo jakiegoś ubeka" Typowa hipokryzja gimboprawaka.
@Pan_Slon: Nie zrozumiałeś. Nic nowego, wiedziałem że podstawowa logika to za dużo dla ciebie. Nazywasz ludzi o poglądach lewicowych z czerwonymi flagami bydłem. Dla mnie bydłem jest też druga strona radykalnej barykady. Tej z zielonymi flagami i bandycko-narodwymi hasłami.