Wpis z mikrobloga

#smolensk #10kwietnia2010roku pamiętacie co wtedy robiliście? Bo ja tak. Grałem z kolegą na xboxie w gears of war. Pamiętam, że ojciec wyszedł z pokoju i powiedział do mamy, że rozwalił sie samolot. Nawet nie przerwaliśmy gry. Rodzice pojechali po jedzenie. Mama twierdzi, że kompletnie przypadkiem kupiła wtedy tort. Ja wiem jaki był powód, ale mama nadal utrzymuje, że to przypadek
  • 65
@PrzChm dzień wcześniej ostro balowalem w klubie, wróciłem do domu nad ranem nawalony jak #!$%@? i do tego z panienka. Rano się obudziłem z koszmarnym kacem, około 13 usłyszałem goraca dyskusje w domu ze samolot z prezydentem się #!$%@?.

Jeszcze lepiej było o 18. Dziadek mój zmarł 10.04.1999, babcia co rok zamawia mszę za niego. Kuźwa do tego kościoła nie szło wejść :-/
@PrzChm: ja wstałam i mama stała przed telewizorem wmurowana i zaczęłam jej mowić żeby wyłączyła te modlitwy bo co to w ogóle jest, a to był live z tych ludzi którzy czekali na miejscu i się nie doczekali xD a potem miałam imprezę rodzinną i pamietam obojętność wszystkich czy ktoś tam żyje czy też nie
@PrzChm: ja mieszkałam wtedy w akademiku i dowiedziałam się jak wstałam po ciężkim piątkowym wieczorze. Cały weekend potem czytałam i rozmyślałam. Zamiast uczyć się do kolokwium z angielskiego na poniedziałek. I poszło mi przez to tak złe po jego wynikach aż mnie prowadząca poprosiła do siebie, ze jak to możliwe, ze zawsze tak dobrze pisałam o tym razem taki chłam. Niektórzy prowadzący odwoływali poniedziałkowe zajęcia i bardzo to wszystko przeżywali, ale
@PrzChm kupowałem laptopa w euro rtv. Jak czekalem na wniosek o przyznanie kredytu to wszystkie tv pokazywaly smolensk. Tak sobie stalem przed ta sciana ekranow i odgladalem. W koncu podszedl do mnie ktos z obslugi ze kredyt przyznano, ja do niego "lol, widziales? Prezydent w smolensku spadl" a on na to "no to juz polowa sukcesu" :) Pozniej wrocilem do chaty i konfigurowalem sobie lapka. Laptop lenovo ideapad y530 dziala po upgrade'ach
@PrzChm Podobnie jak w dniu śmierci Papieża Polaka, była to sobota. Jak w każdą sobotę odsypiałem po ciężkim tygodniu w techbazie, gdy do mojego pokoju wpadła siostra i mówi:
- Ej, wstawaj, bo prezydent nie żyje!
- Hehe, no co ty, przecież prima aprilis był 9 dni temu xD poza tym z takich rzeczy się nie żartuje, miejże Ty rozum i godność człowieka
- Ale ja na serio mówię!
- Jakoś ci