Wpis z mikrobloga

#passat #b3 Auto z historia #mirekhandlarz

Bardzo lubię takie stare klekoty,kilka już miałem i w sumie to nie dlatego,ze jestem fanem,ale nie stać mnie w chwili obecnej na coś droższego.
Moj paseratozaur 93rocznik 1,9 węgiel brunatny 400000km na blacie xd wersja najbogatsza z możliwych TREND.
Wspomaganie,clima,inter i dużo fajnych rzeczy jak na tamten rocznik.
Kupiliśmy go od pary dziadków,którzy podróżowali nim po Europie na emeryturze,kosztował wtedy 1500e z jakieś 12 lat temu.
Do tej pory służył mojemu ojcu,a teraz jeżdzę nim ja.W prawdzie mam już inny, ale serce mnie boli kiedy pomyśle ze miałbym sie go pozbyć.
Możecie sie śmiać,ze jaram sie januszowozem,ale ten wózek ma dusze,coś czego nie maja współczesne auta.
Dwa lata temu przeszedł totalny remont silnika,rozrząd itd.Jezdzi pierdzi #!$%@?.
Totalny #januszebiznesu ze mnie bo zamontowałem w nim tablet co podniosło cenę i rangę auta o 50% XD Ostatnio zdarzyło mi sie jeździć nim do Belgii i powiem wam ze fajne uczucie jak jedziesz 160km/h i mijasz C klase i biją ci brawo,ze w ogóle #!$%@? jedziesz.
Pali to cały #!$%@?,zalejesz bak i ciskasz 1000km na luzaku
Raz pod Brukselą skończyło mi sie sprzęgło,pedał wcisnął sie do środka i amen,a mimo to udało mi sie przejechać do #bialystok i nie zatarlem skrzyni,a nawet akumulator nie padł (kumaci wiedza ze bez sprzęgła trzeba gasić i odpalać non stop na biegu żeby w ogóle ruszyc)
Tylko szyber uszczelnilem silikonem bo wiało i swiszczało
Lotki od nissana Micry XDD lol.jpg i ładnie wyglądają,tylko każdy mi uwagę zwraca ,,oo #!$%@? majster lotki od Micry łehehe''
Ogólnie auto nie do #!$%@?,co jakiś czas trzeba go podreperować lekko i coś czuje,ze bańkę kilometrów nim zrobię.

#motoryzacja #vagboners #volkswagen #polska
Pobierz r.....z - #passat #b3 Auto z historia #mirekhandlarz 

Bardzo lubię takie stare kleko...
źródło: comment_C8yXcFHvV3I9UC9HZnlkitNfIyA4OXrt.jpg
  • 16