Wpis z mikrobloga

#chwalesie Miraski wartość mojej Kawy właśnie wzrosła dwukrotnie (przynajmniej dla kupca bo dla mnie jest bezcenna ( ),) dostałem kanapę obszyta przez Nosfera. Wygląda świetnie i świetnie się siedzi i na dodatek jest podgrzewaną. W porównaniu do poprzedniego sezonu to już wartość z 300% w górę :P Fituje?
#motocykle
Pobierz Przepior86 - #chwalesie Miraski wartość mojej Kawy właśnie wzrosła dwukrotnie (przyna...
źródło: comment_ERB107vJhse7KJrJOIuxy76iTtaABnvq.jpg
  • 28
@danielosw
@gerard-kowalski w tamtym roku na święta zamawialem grzane manetki i parę innych pierdoł, to przejrzałem cały sklep i patrzę ze jest mata grzewcza do kanapy. Podobne jak wstawia się w autach tylko mniejszą. Kosztowała bodajże 70 pln. A że wiedziałem że będę dawał do obszycia to kupiłem. Podpina się jak manetki, przełącznik gdzieś tylko trzeba zamieścić i grzeje( ͡° ͜ʖ ͡°)
@gerard-kowalski: w sensie ciepłego bąka? ( ) na zlocie mnie nie będzie, więc pewnie będziesz musiał się pofatygować do Wrocka żeby przetestować.
@mmk91:
Sam się w sumie zastanawiam jak grzeje, bo wczoraj odebrałem i nie jechałem jeszcze. Ale dziś wieczorem pewnie sprawdze :)
a jeszcze właśnie pierwszy raz o ogrzewanej kanapie usłyszałem jak znajomy kupił nowego Kata Duke na pełnym wypasie i miał właśnie podgrzewaną
@czarny_i_zly: no niby tak ale przyzwyczaiłem się i jest bardzo przydatny zarówno na wypady jak i w codziennym użytku- zakupy czy wyjazd na siłownię bo spakuje w niego wszystkie potrzebne graty.

@PMV_Norway: mam 2 stopniowe więc będę mógł kontrolować trochę stopień ciepła tyłka :)
@czarny_i_zly: nie ma tragedii, nie miałem sytuacji żebym "przestraszył się" w jakiejkolwiek sytuacji związanej z wiatrem, ale może to dlatego że jeżdżę tak zawsze i jestem przyzwyczajony. Buty ubranie i woda może się zmieszczą, ale jak wrzucisz 2 ręczniki, klapki, szampon, żel do mycia, bieliznę na przebranie to już się robi niewygodnie, więc wolę mieć standardową torbę treningową wrzuconą do kufra.