Wpis z mikrobloga

18:30 - Artur Gunia potwierdza udział w wyścigu.
18:30 - Ktoś mi zmienia dyspozycyjność na niezdecydowany.
Artur Gunia jest 32.
Ja jestem 17.
PRO ma 31 miejsc.

Wniosek:
Artur Gunia to #!$%@?.

Wniosek2:
@TheSznikers ta lista to nieporozumienie. Zamiast listy dodał bym punkt do regulaminu:
- Jeżeli uczestnik nie poinformował organizatora o nie-dyspozycyjności nie później niż dzień przed startem wyścigu, zostaje on cofnięty w prekwalifikacjach do następnego wyścigu o 20 pozycji.
@assetto-kasperski95: Co do epitetu którym mnie nazwałeś nie wypowiem się publicznie.Gratuluję tylko elokwencji i dobrego wychowania.Szkoda że nie wszyscy traktują tą ligę jako zabawę i i odskocznie od dnia codziennego....
Poważnie zastanawiam się nad rozstaniem z #acleague . Nie chcę być kojarzony z ludźmi Twojego pokroju(może to jakoś ukoi Twoje skołatane nerwy i poprawi ego).
Życzę dalszych sukcesów (nie tylko w obrażaniu ludzi)...._
@assetto-kasperski95 Radziłbym uważać na słowa. Jeżeli jeszcze raz użyjesz podobnych "słów" w stosunku co do mojej osoby będę zmuszony podjąć odpowiednie kroki prawne. Nikt nie dał Ci prawa obrażania kogokolwiek bez względu na to czy jest winien czy nie. Zastanów się nad tym zanim kogoś obrazisz. Nieważne czy to w internecie czy poprostu w życiu codziennym...
Sądząc po Twoim nicku całe życie przed Tobą...
Prywatnie:mam starszego syna od Ciebie....
@artur-gunia: Pomijając już epitety kasperskiego, związane z conajmniej bardzo podejrzanymi manewrami w arkuszu, to te Twoje straszenie drogą prawną, bo ktoś ŚMIAŁ Cię nazwać #!$%@?, jest tak samo niedojrzałe (i śmieszne), jak sama obelga. Wnioskuję, że połowę szkoły podstawowej/gimnazjum i szkoły średniej spędziłeś na salach rozpraw sądowych w związku z przezwiskami usłyszanymi od kolegów? :P Nie mówię, że kasperski czyni dobro wyzywając Cię (chociaż jeśli faktycznie jesteś cwaniakiem manipulującym w arkuszu,
@samFTW Jestem zwykłym człowiekiem. Ale nie pozwolę aby ktokolwiek mnie obrażał. Jeżeli dla Ciebie podobne epitety są na porządku dziennym to tylko pogratulować. . Nie wiem czego Was tam teraz w szkołach uczą (szkoła podstawowa,gimnazjum, szkoła średnia) ale mnie nauczyli szacunku. Pozdrawiam.
@artur-gunia: Ale to naprawdę nie lepiej olać jeden epitet kogoś kogo nie znasz, zwłaszcza, jeśli obrażający nie ma racji? Jakby się każdy na każdego tak tutaj obrażał i każdy tak unosił, to w lidze jeździłyby ze dwie osoby, a reszta walczyła ze sobą w sądzie.