Wpis z mikrobloga

To był szalony dzień! Wykop znów pokazał, że jest jedynym wartym czegokolwiek portalem w Polsce:-)
http://www.wykop.pl/link/3694467/gimnazjalista-z-torunia-sprzedaje-cenne-trofeum-aby-pomoc-bratu/
1500 wykopów, ponad 10.000 wyświetleń, cena koszulki prawie 700pln (z Igorem liczyliśmy na 200pln ), do tego około 30 udostępnień na innych portalach społecznościowych. No i dwa odebrane telefony - jeden od #danielmagical , z pytaniem o to jak przekazać kasę dla Nikolasa ( wykorzystałem okazję, aby go lekko opierniczyć, ale to sprawa między nami ). a drugi od mediamenagera Twardych Pierników, czyli #koszykowka #torun , który daje nadzieje na to, że to dopiero początek akcji. Dodatkowo przeczytałem chyba z 50 miłych komentarzy. Mówi się, że nie można pomagać bezinteresownie, i jest to prawda, bo czuje się tak dobrze, że mam ochotę przenieść jakąś górę. Pozdrawiam Was serdecznie MIrabelki i Mireczki. Dziękuję za pomoc @Ifter (szanowny absolwent) w nagłośnieniu aukcji. Jak mama Igora zobaczy co się dzieje, to chyba się przekręci:) Wesołych Świąt!
#pomagajzwykopem
  • 9