Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki tutaj biedak here student, zdalem prawko majac 18 lat, ale auta nigdy swojego mi nie dali nigdy xD 22 lvl here. Nie mialem pieniedzy nigdy na auto, wszystko co zarobilem w wakacje itd. szlo na utrzymanie sie na studiach.
Mam tez takiego wujka bogatego co jest czlowiekiem wielu talentow, gra mocno na gieldzie, inwestuje w nieruchomosci itd co kupil rok temu sobie Forda Kuge II co ponoc warty jest 70 tys. zl i ponoc on chce dac mi to auto ot tak bo sobie cos nowego kupuje bo ostatnio mu sie za duzo powodzi xDDD Mowie mu wujek to juz lepiej sprzedaj to auto i wez sobie kase i jak chcesz mi cos dac to kup mi cos za 10-15 tys. bo nigdy nie mialem auta i takie drogie jako 1 auto to zly pomysl bo go zaraz rozwale xDD a wujek mowi zebym sie nie przejmowal, zebym na studiach tez nie byl gorszym od innych i w ogole xDDD

I teraz mam obsrana dupe bo balbym sie takim autem jezdzic. Moj stary ma starego passata ktory jest prawie tak stary jak ja, i tylko takim autem potrafie jezdzic, no i pegeuotem 207 tez bo nim zdawalem prawo jazdy. Boje sie ze jakies usterki czy cos beda drogie w cholere, nie mowiac o spalaniu, benzynie, albo jak ktos mi go zniszczy czy ukradnie xD

Co mam robic? Sprzedac nie ma opcji bo wujek by sie wkurzyl a nie chce miec na pienku z wujasem, wujek cos mowil ze jak bede potrzebowal na wache to mi przeleje jakies 200-300zl miesiecznie ale i tak mam stracha takim autem jezdzic.

Nie mowiac juz o tym ze ja nie potrafilbym takim gigantycznym autem jezdzic, czy zaparkowac, nigdy w takim duzym aucie nie siedzialem xDDDD

niby wygryw bo dali mi bogackie auto a jednak przegryw bo boje sie takim kolosem jezdzic itd xD
♯motoryzacja ♯auta #auto ♯samochody

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem jakie panują u Was stosunki w rodzinie i czy taki drogi prezent nie będzie zobowiązujący czy coś.

#!$%@?ąc od tego tematu to nie przejmowałbym się tym od kwestii technicznej - nowe auto wyższej klasy, zadbane, będzie bezpieczniejsze i pewniejsze od starego niepewnego grata. A jeździć nim się nauczysz szybciej niż Ci się wydaje, kwestia przyzwyczajenia.
Forda Kuge II


@AnonimoweMirkoWyznania: Ziom xDD jazda to najmniejszy problem xD tak jak cumple pisali, gorzej będzie z ubezpieczniem regularnymi naprawiani i eksploatacją. Jazda to najmniejszy problem. A Twój tata to źle że nie dał Ci jeździć zapierdziałym passatem. To tylko passat, nie trzeba mieć stażu w F1 XD beka z tych bojaźliwych rodzivów. Zrozumiałem jak młody ma siano w głowie czy chce szpaować ale Ty masz olej widać. I ten