Wpis z mikrobloga

@diabe Da sie. Ale nie bawilem sie jeszcze w prowadzenie kostki gps wiec nie dokrecalem radia. Dla tego wystaje lekko. Po dokreceniu nie bedzie.

Na allie jak sam zamowisz to z 800-900zl. Przez allegro 1200.
@afro001: Musisz dobrać radio do modelu auta. I to też wtedy różne ceny. Np myślałem że do popularnego golfa 4 będzie multum i tanie. A bylo kilka po 1600. A do mojego Opla pełno po 800-1200zł.

Radio ma z tyłu przygotowaną przejściówkę. Po prostu wyciągasz stare radio. I wkładasz nowe. U mnie był jeden problem. Bo te bolce z oryginalnego opla. Były trochę za grube do chińskiej kostki. Ale siłą i
@Qontrol dokładnie o Vectre C mi chodzi. Czyli są gotowe radia "podepnij i śmigaj"? Sterowanie z kierownicy, podgląd ustawień klimatyzacji i inne rzeczy działają? Jak nawigację offline tam wgrać? Wszystko do montażu jest w zestawie?
@afro001: Tak. Ustawień klimy nie wiem, nie sprawdzałem i nie widziałem w tym modelu czegoś takiego. Są różne. Na windowsie, na androidzie. Tańsze droższe. Ale wszystkie dostosowane że podpinasz i jedziesz.

Offline to najlepiej automapy. Ja mam osobny slot na kartę pamięci dla nawigacji. Ale mogę tez ściągnąć ją przez sklep play czy z chomikuj xD

Inne cechy: możliwość podłączenia kamery cofania, kamery dvr do nagrywania jazdy, drugiego wyświetlacza (zagłówek), dab+(cyfrowe