Wpis z mikrobloga

Przy tym że papierosy i alkohol to legalne narkotyki, ciekawy jestem ile inne używki zawojowałaby przestrzeni w marketach. Alkohol to często 1-2 całe regały w sklepie. Papierosy to szafki przy kasach.
Ciekawe jak byłoby gdyby legalne były też grzyby, LSD, kokaina.
Grzybki może byłyby w warzywniaku biedronki z codzienną świeżą dostawa?
LSD miałyby swoje podwieszone książeczki przy kasach z podziałem dawek i obrazków, a kasjer podawałby spakowane znaczki od danych firm?
A kokaina byłaby na wagę tak jak pistacje albo suszone morele?
Tabletki extasy były by pewnie sprzedawane normalnie tak jak Apap albo ibuprom?
Może powstałyby też sportowe wody do picia z domieszką amfetaminy i sygnowane twarzą jakiegoś znanego sportowca?
#heheszki #narkotykizawszespoko #pytanie #przemyslenia
Pobierz Camarde - Przy tym że papierosy i alkohol to legalne narkotyki, ciekawy jestem ile in...
źródło: comment_4CgTWHXSlhf5fBAsMIXCJ5eWqevNrzay.jpg
  • 12
@Camarde: Dlatego ja lubiłem sobie czasem wejść na Sillkroad - nie po to, żeby od razu coś kupować, ale po prostu pooglądać oferty. Takie allegro, ale zamiast skarpetek i baterii do telefonu, kokaina i ekstazy. Wszystkie możliwe substancje o jakich słyszałem lub nie, do kupienia ot tak, po prostu. To było jak chwilowy przeskok do innej rzeczywistości.
@Camarde: nie jest to trudne, choc trzeba uważać co się robi. po wykopie krąży poradnik co i jak krok po kroku. niemniej chodziło mi nawet o samo oglądanie ofert, już to sprawiało mi przyjemność i dawało jakiś taki powiew alternatywnej wolności, tak jak te półki z supermarketów z pierwszego posta ;)
@kubako: powraca wiara że jednak nie jesteśmy jeszcze całkowicie kontrolowani. Chociaż w razie jakiegoś stanu wyjątkowego i tak wystarczy odłączenie sieci i już ludzie tracą między sobą kontakt.