Wpis z mikrobloga

Wykopki się podniecają że spadła sprzedaż wydań papierowych wyborczych. Nie wiem skąd to ich podniecenie, większość ma trudności z przeczytaniem ze zrozumieniem artykułu w gównianym portalu typu prawy lub niezależna a co dopiero mówić o artykule w wyborczej. Wyborcza stoi kilkanaście poziomów powyżej gówna które zdobywa najwięcej lajków na wykopie a czytanie jej wymaga kompetencji, których większość prawicowców nie posiada. I tak nikt z komentujących nigdy nie czytał artykułu w wyborczej, widzieli tylko t-shirt z napisem wyborcza to gówno i na tej podstawie się wypowiadają.

Ale nieważne. Sprzedaża papierowa spadła o 21%, ale prenumeraty cyfrowe wzrosły o 30% przybyło im 100k czytelników. Zakładając, że ludzie którzy kupują cyfrowe nie kupują papierowych (a tak na ogół jest) to mają niezły przyrost #polska #polityka #bekazprawakow #bekazlewactwa #4konserwy #neuropa
  • 9
@PafnucyMaj: Zamykają oddziały i zwalniają dziennikarzy. Tuzinami. Zarząd wypłacił sobie premię większą pięciokrotnie niż rok wcześniej. Takie sukcesy to ja rozumiem. Takie sukcesy to szanuję.
Życzę im jeszcze więcej sukcesów i żeby zarząd wypłacał sobie coraz większe bonusy. Aż do zwycięstwa.
@TyleWTemaciepl: 100k prenumerat cyfrowych to tak naprawdę 100k płatnych subskrypcji ogółem, a nie aktualnych. To znaczy, że ktoś wykupił w styczniu 2015 roku dostęp na tydzień i takie coś zawiera się w tych 100k mimo, że ta osoba mogła od 2 lat ani razu nie wejść na stronę wyborczej nawet w darmowej wersji.

Agora nie podaje ile mają aktualnych. Domyśl się dlaczego.