Wpis z mikrobloga

'My son, the day you were born, the very forests of Lordaeron whispered the name Arthas'
Mówicie co checie, ale żadna inna postać w uniwersum Warcrafta nie ma tak dramatycznej i chwytającej za serce historii. Od księcia #!$%@?ącego się w pięknej czarodziejce Jainie Proudmoore, przez władającą Ostrzem Morzu perosną, w której nie było już śladu człowieczeństwa i w końcu do Króla Lisza. Postać epicka, kapitalna ale i smutna.

Swoją drogą ciekawi mnie co się stanie z kolejnym królem Liszem - Bolvarem Fordragonem. Blizzard z pewnością niebawem zagospodaruje tą postać w fabule WoWa. Jednak nigdy nie będzie lepszej postaci od Arthasa...
#warcraft3 #warcraft #worldofwarcraft #gry
Pobierz
źródło: comment_bcu0NMGV1hppx88BqZibx2bVc1aQcP1L.jpg
  • 34
@Morgesztern: Oh Arthas jesteś taki Arthas, Arthasie. Arthas, Arthas, Arthas. Widziałeś Arthasa Arthasie? Ta postać kojarzy mi się tylko z dwunastolatkami spuszczającymi się nad nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) W uniwersum Warcrafta jest dużo ciekawszych postaci. Nie! Zielony Jezus też nie jest ciekawszy.
@pandapl: Illidan xDDD Książki, komiksy czytałeś? W Wowie czytałeś opisy questów, czy tylko moby biłeś jak 70% graczy Wowa? Jeśli nie to nie mamy o czym pisać.
@pandapl: Co do Arthasa to tak. W Illiadnie lubiłem jego nietypowe sposoby na osiągnięcie celu. Tylko szkoda, że w Legionie go wskrzesili. Mógł już zginąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rski: zauważ, że blizzard sam nie wie co wrzucą dalej do historii. Z Illidana zrobili mesjasza narodów, hur dur poprowadzisz siły przeciwko legionowi bo tak ci wyśniła jakaś naaru. A chwila, zapomnieliśmy, że demony wcale nie umierają to przy okazji Archmonda przywrócimy też Illidana no bo legion i dimon huntardy. Nikt nie czyta quest logów :)
@pandapl: Bliz powinien zatrudnić osobę odpowiedzialną tylko za lore uniwersum. Jak by były niejasności to ich rozwiązanie ta osoba by wskazywała. Kontrolowała by też dodawaną fabułę. Tylko Bliz tego nie zrobi, bo nie.
@Rski: Co do Thralla się zgodzę, że jest kiepawy chociaż mam wrażenie, że Blizz robi dla Hordy więcej rozpoznawalnych postaci takich jak Grom, Garrosh, wyżej wymieniony Jesus, Sylvanas, Cairny i inne Bainy, Voljin etc. Alliance z tych bardziej znanych miało tylko Variana, Uthera, Arthasa właśnie i powiedzmy Tyriona Fordringa, który zdaje się, że jest martwy (choć mogę się mylić, nie zagłębiałem się jeszcze za bardzo w Legion). A szkoda.
@pandapl: Co to za sztuczny twór ta cała Horda. Mamy tam nielegalnych, zielonych imigrantów, którzy #!$%@? swoją planetę, gnijące trupy, taurenów - dobra wołowinka, gobliny których wynalazki częściej wybuchają niż działają, trolle... no właśnie trolle, homoseksualistów narkomanów będących na odwyku od magii studni i gdzieniegdzie biegają pandy. Ally to jest klasa i prestiż sama w sobie. Ucywilizowani ludzie, eko elfy, gobliny i ich genialne wynalazki, krasnoludy dbające o przemysł wydobywczy, szanujący