Wpis z mikrobloga

Lubię oglądać NBA. W dodatku w NBA sędziowie pozwalają grać bardziej fizycznie. Jednak zawsze cisnę ze śmiechu jak widzę gościa, który zderzył się kolanami z przeciwnikiem i kładzie na parkiecie. Jakby tego było mało, zachowuje się jakby mu kolano obcinali. Zresztą większość tych zawodników to cipeusze jeśli chodzi o grę fizyczna.
#nba
  • 13
@magucio: zderzyłeś się kiedyś kolanem z czyimś kolanem biegnąć na pełnej piździe? albo np z kantem stołu? lub kantem schodów? Stawy skokowe jak i kolanowe są poddawane podczas gry bardzo dużym obciążeniom, jak chcesz mieć dobre porównanie to jebnij sobie kijem w piszczel, a potem w to samo miejsce jebnij drugi raz. Mniej więcej taki boli zderzenie zbieganym/zmęczonym kolanem z czymś twardym.
@fredziol nie raz biegnąc na pełnej piździe i robiąc zwody moje stopy odmawiały posłuszeństwa i potrafiłem sobie podkręcić stawy skokowy lub zdarzyło się, że skręcić. Kolano to akurat był przykład. Dobrze wiesz o czym mówię.
@magucio: Wow, wytrzymywałem skręconą kostke, albo obite kolano, jestem TAKI MĘSKI! Przecież przy takim uderzeniu to można sobie nawet zerwać MCL, ACL czy ukruszyć kość. Strasznie #!$%@?ą mnie tacy twardziele, którzy mylą twardą grę z mordobiciem. Jakby ci urwało nogę to dalej byś sobie wesoło hasał po boisku?
@Hubertosik czytać między wersjami, ale chyba nie z moich postów. Nigdzie nie napisałem, że jestem twardzielem i ultrameski, bo wytrzymałem takie rzeczy. To ze można, nie oznacza, że za każdym razem tak się dzieje. Poza tym jakbyś grał kiedyś w jakiś sport kontaktowy, to byś rozumiał o co mi chodzi
@magucio: Grałem i gram nadal, ale nie bardzo wiem jakie to ma znaczenie. Btw Skąd wiesz, czy przy zderzeniu kolan bolało kogoś bardziej, albo mniej. Przecież każde uderzenie jest inne, raz coś się łamie, raz nie. Może jakbyś uprawiał jakiś sport konktaktowy, to byś wiedział o co chodzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hubertosik potrafisz wysnuć o mnie wnioski, które nie mają niczego ze mną wspólnego, ale nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Napisałem nieco wyżej, że grałem ponad 7 lat w ręczną, a to jest sport kontaktowy.
Zawodnicy czy to w nba czy gdzie indziej, zakładają na siebie stabilizatory, ochraniacze, tejpy itd, a to pozwala ograniczyć niektóre kontuzje.
@magucio: Lennyface nie zauważyłeś? Serio? Widziałem, że grałeś w ręczną kolego, winszuję. To, że zawodnicy zakładają stabilizatory, czy ochraniacze dalej niczego nie przesądza. Uderzenie dalej może być bolesne lub niebezpieczne, więc w twoim wnioskowaniu chyba jest coś nie tak.