Wpis z mikrobloga

@AmbaZjadla: @Gildead: Fajnie fajnie tylko ze obrazek nie twierdzi ze grafika jest najważniejsza (jak argumentujecie) tylko jest przeciw mowieniu (jak wy) ze grafika nie ma znaczenia. Jakby nie miala znaczenia to bysmy wciaz grali na tekstowkach albo w najlepszym wypadku na 8 bitowej grafice no bo po co wiecej?
@Dolan:

typowe jęczenie konsolowcow którzy muszą grać na uber-low detalach więc muszą sobie to kompensować jakimiś śmiesznymi memami xd


taaa... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
w życiu nie miałem konsoli, mam PC który spokojnie pociągnie najnowsze tytuly. dostałem ostatnio właśnie jeden z takich najnowszych tytułów - wyglądał zajebiście, jednak czułem się jak debil grając w tę grę, całość sprowadza się do chodzenia do znaczników co pół minuty i
@Taki_tam: Liczy się tylko jak gra to gówno. Gram teraz w Gothica II NK (nawet nie na full, bo mi nie ciągnie płynnie karta zintegrowana z prockiem, a na drugiej nie chce odpalić przez jakiś upośledzony system nVidii) i pomimo grafiki mocno nienowoczesniej to ta gra jest miodna w opór. Klimat jest gęsty pomimo tego, że wygląd scenerii jest prymitywny. Polecam spróbować zagrać w taką grę, to się od razu zmieni